Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Energie na cesty: výběr powerbank s různou kapacitou

4,5 / 5 Tutty 402 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Daniel Herman

Dobrý den zakoupil jsem u vás dvě powerbanky 7200 mAh a bohužél mi ani jedna není schopná nabít telefon Samsung S7 3000mAh na více jak 60.procent,přestože toto zvládne má jiná powerbanka o kapacitě 4400mAh a to myslím,že je problém.Druhá věc je ukazatel kapacity,který nesmyslně ukrajuje v různých intervalech a nemůže se dle něj člověk spolehlivě řídit i když má třetí powerbanka 4400mAh stím nemá také žádný problém.Předem děkuji za odpověd.
S pozdravem Daniel

Tutty

Dobrý den Danieli, velice se omlouvám za prodlevu s odpovědí. Nejlepší bude, kdy mi napíšete na kocian@elko.cz, kde spolu dořešíme možnost reklamace. Vypadá to, že powerbanka není 100% fit a bude nejspíše třeba zaslat dovozci, aby ji opravil, případně vyměnil za nový kus. Děkuji za pochopení. S pozdravem Jakub Kocian

Petr

Dobrý den,

Splňuje tato powerbanka regulatorní předpisy v Číně, kde musí být přímo na powerbance uvedena kapacita? Pokud tato informace z výroby chybí, zabavují to na letišti… A není to jen Čína, je to více států, ale tam mám přímou zkušenost.

Děkuji

S pozdravem

 Petr

Tutty

Dobrý den Petře,
powerbanky pochází z EU distribuce – dovozcem do EU je přímo Platinet. Za ty cca 4 roky, co tyto powerbanky děláme, jsme nezaznamenali jediný problém ohledně dovozu nebo prodeje. Každopádně každá powerbanka má na sobě štítek, který jasně dokládá kapacitu. Děkujeme za pochopení. S pozdravem Jakub Kocian

Honza

DOBRY DEN PLATI TAHLE NABIDKA PO NOVEM ROCE,,

Slevomat.cz

Dobrý den, Honzo, v současnosti bohužel nevíme, do kdy bude nabídka aktivní. Pokud si powerbanku nechcete nechat ujít, neváhejte s její koupí :) Krásný den Vám přeje Sára

Tutty

Dobrý den Honzo,
akce je „zatím“ aktivní a powerbanky jsou skladem, čili můžete využít :-) S pozdravem Jakub Kocian

Lucie

Dobrý den když dnes váš produkt objednam prijde mi do patku.?

Tutty

Dobrý den přeji,
velice se omlouváme, ale je velmi pravděpodobné, že toto již nestíháme. Děkuji za pochopení. S pozdravem Jakub Kocian

Marta Cichá

Dobrý den. Objednala jsem si před malou chvíli 2ks powerbank v barvě černé ale potřebovala bych jeden černý a jeden modrý pro dceru. Šla by prosím tato objednåvka upravit? Nakupují zde poprvé. Děkuji.Marta Cichå.

Tutty

Dobrý den přeji, Vaše objednávka nejspíše ještě neprošla do systému, ale mám to poznamenané a 1 barvu Vám rádi vyměníme, to není problém. S pozdravem Jakub Kocian

Mira

Dobrý den. Má powerbanka signalisaci nabití nebo vybití?

Tutty

Dobrý den Miro, omlouvám se za pozdější odpověď, ověřoval jsem skutečnost. Věc se má tak, že signalizace nabití a vybití (a množsví energie v powerbance) má pouze varianta 7.200mAh. Je to ve formě 4 diod. S pozdravem Jakub Kocian

Vv

Jak dlouho trva cca nabiti powerbanky? Diky

Tutty

Dobrý den,
výrobce uvádí následující doby: Kapacita 2600 cca 3h, kapacita 5200 cca 4h, kapacita 7200 cca 6h. S pozdravem Jakub Kocian

Janas

Dobrý den. Pokud koupím čtyři kusy, bude to za jedno poštovné?

Tutty

Dobrý den,
ano, samozřejmě, pokud si je dáte do 1 objednávky dohromady. S pozdravem Jakub Kocian

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru