Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

2hodinový kurz líčení pro laiky i pokročilé v Plzni nebo Strakonicích

4,4 / 5 Studio Diamond (2 pobočky) Strakonice  (mapa) 90 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Kristýna Havlová

Dobrý den, bohužel kurz nyní nemohu koupit (nevyhovující datum ukončení kurzu). Budete dávat ještě kurz na slevomat?

Studio Diamond

Dobrý den, aktuálně není další akce na kurz v plánu. Můžete si ale vybrat nějaký kurz na webových stránkách za běžných podmínek. Hezký den, Hana Janovská

Ash

Dobry den. Ja jsem cizinka a chtela bych mit kurz s anglictinou protoze moje cestina jeste neni moc dobre…
Je to mozne nebo ne?
Dekuju moc a hezky den.

Studio Diamond

Dobrý den, podle zprávy se mi zdá že Vaše čeština je výborná a že byste kurz určitě zvládla… v angličtině kurzy bohužel nevedu. Hezký den.

Stanina

Dobrý den,chtěla by jsem kurz koupit pro 15 letou dceru.Je kurz nějak věkově omezen? Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Studio Diamond

Dobrý den, kurz můžete koupit pro dceru. V tomto věku doporučuji abyste si koupila kurz s ní a přišly jste společně. Užijete si to a pokud by dcera chtěla i poradit s výběrem líčidel na doma, můžete jí na místě klidně i přímo zakoupit to co bude mít vyzkoušené, že jí sedí.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru