Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Originální píseň od hudebního skladatele se jménem obdarovaného i dárce

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Lenka

Dobrý den, ráda bych věnovala píseň právnické osobě, tedy kolektivu osob, zahrnutých pod jeden název. Je to možné?

Písně na přání

Dobrý den, omlouvám se, písničky jsou hodně osobní a pro kolektiv by píseň nevyzněla dobře. V tomto případě nedoporučuji. Velice děkuji za pochopení. S úctou JH.

Miša

Dobrý den, chtěla bych píseň darovat rodičům oboum k Vánocům jako poděkování co pro mě dělali,když jsem po úraze zůstala na vozíku a postupně se díky nim zlepšovala. Jenže máte na výběr jen buď mamince nebo tatínkovi. Jak bych to tedy měla udělat? Děkuji za odpověď Masláková

Písně na přání

Dobrý den. Já bych objednal dva vouchery a každý by měl svoji písničku pod stromeček. Nebo druhá varianta by byla písnička Vánoční, která lze natočit i pro dva obdarované, ve Vašem případě pro maminku a tatínka. Myslím si, že každá z těchto variant udělá rodičům velkou radost:) S úctou JH.

Kristyna

Dobrý den, již jsem poslala peníze na účet ale na email mi bohužel ještě nedošel kod vorcheru. Nevíte kde by mohl být problém ? Předem děkuji za odpověď. S pozdravem Kristýna.

Písně na přání

Dobrý den, to bohužel nevím, peníze neposíláte mě, ale Slevomatu, který Vám následně vystavuje voucher na mé služby. Zkuste se prosím tedy obrátit přímo na Slevomat a jistě vše bude brzy v pořádku. S úctou JH.

Jana

Dobrý den,mám dotaz když dnes odešlu peníze příjde mi nahrávka do vánoc?

Písně na přání

Dobrý den, garantuji dodání písničky pod stromeček při objednání nejpozději do půlnoci 22.12. :) S úctou JH.

Nela

Dobrý den, je možné nahrát vánoční píseň pro jednoho obdarovaného ale od dvou dárců ?
S pozdravem
 Nela

Písně na přání

Dobrý den, ano, dárců může být několik. S úctou JH.
A informace pod čarou :) Písničky garantuji pod stromeček při objednání nejpozději do půlnoci dne 22.12. Velice děkuji za pochopení. S úctou JH.

N

Dobrý den, pro mého nevlastního tátu co mi byl jako vlastním k 50 narozeni­nám.Máte k narozeninám nějaké už určené? :) Děkuji moc za info Nela

Písně na přání

Dobrý den. Ano, taková píseň je možná. S úctou JH.

Simona Kubisová

Dobrý den, byla by možnost nechat složit vánoční píseň, která by byla určena dohromady mamince i tatínkovi od dvou dětí? Děkuji za odpověď. S. Kubisová

Písně na přání

Dobrý den. Každá píseň dle nabídky je vždy určena pro jednoho obdarovaného, vyjma písni Svatební a K výročí svatby. Nicméně zrovna píseň Vánoční lze výjimečně natočit pro dva obdarované:) S úctou JH.

Libuše

Přeji dobrý večer.
Je prosím možné za příplatek píseň rovnou nahrát na CD nebo DVD a zaslat Poštou?
Za odpověď předem děkuji.
 Libuše

Písně na přání

Dobrý den, v této akci bohužel ne. Velice děkuji za pochopení. S úctou JH.

Anna Žáková

Dobry den je nejaka moznost varianta darovat pisen nejlepsi kamaradce ? Dekuji za odpoved Zakova.

Písně na přání

Dobrý den, pro nejlepší kamarádku jsou možné kategorie K svátku, K narozeninám, čí nyní aktuální a možná nejvhodnější píseň Vánoční, jako dárek pod stromeček:) S úctou JH.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru