Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Granule Wolf Nature vyrobené v České republice pro psy všech plemen

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

jitka

Dobrý den,

ráda bych si přiobjednala i další krmivo z Vašich stránek. Je možné spojit objednávku ze Slevomatu s dalším zbožím?
Předem děkuji za odpověď.

Torronto

Dobrý den,

myslím si, že to nebude problém. Musíte si voucher na zboží zakoupit na Slevomatu a pak mi prosím zavolejte a domluvíme se.
Škeříková Pavlína 605 276 240. Přeji krásný den.

jitka

Dobrý den,
jak velké jsou granule? Nenasla jsem nikde detailní fotku granulí. Je mozné ji vložit do nabídky? Predem děkuji.

Torronto

Dobrý den,

granulky jsou ve velikosti medium, cca 1cm.

Přeji krásný den, Torronto Team:)

Jíťa

Dobrý den, mám otázku k procentům – moc tomu nerozumím a nějak se nemohu ani u jednoho krmiva dopočítat. Např. rybí: uvádíte 80% – napočítala jsem pouze 71%. Dalších 20% má být ovoce apod. Analytická složka činí 61,6%, něco málo tvoří dejme tomu vitamíny a stopové prvky … Můžete mi, prosím, vysvětlit, jak se dostanu na 100%? Co granule všechno granule vlastně obsahují? Děkuji za odpověď.

Torronto

Dobrý den,
u produktu máte i modrý obrázek kde máte vše podrobně vypsáno.
z masa v rybí příchuti je to následovně:

45% čerstvé maso ze sledě
14,5% sušené rybí maso
10% sušené maso z lososa
min. 9% lososový olej
1,5% čerstvé maso z lososa

Zbytek necelých 20% je ovoce, zelenina, bylinky a vitamíny, Navíc jako jediní na světě jsme poprve použili místo kuřecího konzervantu – rybí konzervant, který je pro psa daleko více snášenlivý a navíc dává jistotu toho, že granulky mohou i psi s alergií na kuřecí moučky (v současné době se jedná o 11% psů). V neposlední řadě granule neobsahují obiloviny tudíž ani lepek a jsou vhodné i pro psy s alergií na obiloviny.
V případě, že budete chtít s čímkoliv ještě poradit můžete zavolat a rádi pomůžeme.

Mgr. Michal Dvořák
Torronto, s.r.o. / Zoo Center, s.r.o.
722 55 88 99

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru