Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Funkční trička s dlouhým rukávem z heboučkého vlněného úpletu

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Bella

Dobry den, na Vasem e-shopu delame vetsi objednavku a toto zbozi bychom k ni chteli pridat, je to mozne?

suspect animal

Dobrý den, prosíme zavolejte nám na tel 608847767 – v případě že nebudete tel brát, ozveme se Vám zpět

lukáš

Dobrý den.
Opravdu to triko vydrží celý den bez zápachu? Pouhých 40% vlny mi připadá dost málo.

Pak by mě zajímalo, jestli jde o vlnu merino, nebo o klasickou hrubou ovčí vlnu.

 Děkuji

Lenka

Dobrý den,
chtěla bych si koupit pánské tričko antracit velikost XL, ale již se mi nezobrazuje. Zboží už není?

suspect animal

Dobrý den, toto zboží uz je bohužel definitivne vyprodané

Denis

Dobrý den.Nyní jsem si objednala zboží na strankach vyrobce.Lze spojit dvě objednávky(nabídka ze Slevomatu)v jedno poštovné?Děku­ji.S pozdravem D.

suspect animal

Dobrý den,
budeme Vás kontaktovat telefonicky

Libuše Krupičková

Dobrý den, když objednám dnes,(30.11.) kdy mohu očekávat doručení?
Děkuji L.K.

suspect animal

Dobrý den, lhůta na vyexpedování z dílny je 10dnů. Možná se nám to o pár dnů podaří zkrátit, ale vzhledem k hektickému předvánočnímu času je dobré radši s touto lhůtou počítat

Vlaďka

Dobrý den, nejsem si jistá velikostí. Jsou trička pružná? Nosím něco mezi 38 a 40 a nevím jestli M nebo L. děkuji za info jakou máte s tímto zkušenost.
S pozdravem Vlaďka

suspect animal

Dobrý den,
materiál je sice bez elastanu, ale protože je to nižší gramáž, tak je poměrně dost poddajný

Jan

Dobrý den, materiál je merino vlna? Předem děkuji za odpověď.

suspect animal

Dobrý den, ano je. Ve směsi 40% vlna / 60% viskoza

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru