Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Otevřený voucher do salonu krásy pro lázeňské šviháky i půvabné dámy

4,3 / 5 Diamondcosmetic Brno - Líšeň  (mapa) 4 prodeje

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Peter

Dobry den. Rad by som sa opytal, kolko by stalo vycistenie pleti, pripadne uprava obocia. Taktiez by ma zaujimalo, ci je mozne voucher vyuzit v plnej vyske, a zvysok doplatit. Dakujem

Slevomat.cz

Dobrý den, přesné ceny kolik by Vás vše stálo si můžete pročíst + spočítat na stránkách salonu ( http://diamondcosmetic.webnode.cz/cenik/) Pokud máte zájem o větší úpravu svého obličeje a víte, že by jste se přeplatil, je možné vouchery sčítat. S pozdravem, David.

Darina

Dobrý den, byla jsem u Vás minule velice spokojena jak s kosmetikou, tak s velmi cennými rady a ráda bych se k Vám vrátila. Mám tedy dotaz, mám již zakoupený voucher na pudrové obočí a chtěla bych využít v jedné návštěvě studia i kosmetiku. Jedná se mi o vyčištění pleti ultrazvukovou špachtlí a mikrodermabrázi (prý je nejefektivnější podstupovat tyto zákroky dohromady)? Mám problem s jizvičkami po akné a pigmentací nad horním rtem. Který s nabízeným finančních voucheru bych si měla prosím Vás tedy zakoupit? Děkuji a přeji hezký zbytek dne. Darina

Diamondcosmetic

Určitě nedoporučuji provádět tetaž a kosmetické ošetření společně. Doporučuji kosmetické ošetření a týden na to permanentní make-up.

Diamondcosmetic

Hromadný kupón varianta B vystačí na požadované ošetření pleti.

darina

Ok, takže varianta za 500 Kč voucher postačí na ultrazvukovou špachtli a mikrodermabrázi?

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru