Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Permanentka do dámského fitness centra a 14ti denní ukázkový jídelníček

4,6 / 5 Active Ladies fitness pro ženy Plzeň  (mapa) 47 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Vendula Chyťová

Dobrý den,tak tomu nerozumím,v otázce přede mnou jste patní Polívkové odpověděli jinak,než mě..jak to tedy je? Děkuji,Chyťová

Active Ladies fitness pro ženy

To jsme bohužel neodepisovali my a již před Vašim dotazem jsme podali výzvu k vysvětlení a ke stažení ze strany odepisovatele. Bohužel zatím nedošlo k nápravě z důvodu svátků. Celou záležitost budeme dnes urgovat, za vzniklé komplikace se omlouváme! S pozdravem Active ladies

Vendula chyťová

Dobrý den,chápu dobře,že je v ceně 14 vstupů a můžu přijít kdykoliv?třeba je vychodit během 3 měsíců?A co se jídelníčku týče,bude nějaký obecný,nebo na míru pro klienta?Děkuji,Ven­dula

Active Ladies fitness pro ženy

Dobrý den, paní Chyťová, jedná se o 14-ti denní permanentku, tj. například 2. 1. – 16. 1. 2018, po dobu 14-ti dní máte neomezený vstup do Active ladies a trenérku dle možností k dispozici. Jídelníček je pouze ukázkový, pokud byste měla zájem o napočítaný jídelníček Vám na míru, musela byste si domluvit osobní schůzku přímo s výživovou poradkyní, kde byste se domluvili spolu dál. I tak je jídelníček velmi obsáhlý a podrobný :-). S pozdravem Active ladies

slávka

Dobrý den, zvládla bych posilovnu, když je mi 64let, jsem obézní a nikdy jsem
v posilovně nebyla. Děkuji za odpověď Slávina

Active Ladies fitness pro ženy

Dobrý den, věk není u nás v Active ladies naprosto žádná překážka :-)! Vůbec se nebojte, nejdříve si spolu sedneme, vše si povíme, domluvíme se, jak nastavíme celé cvičení a pak vše spolu projdeme a ukážeme. Budeme se na Vás těšit! S pozdravem Štěpánka Active ladies

Polívková

Dobrý den, jak je myšleno čtrnáctidenní permanentka. Mohu přijít čtrnáctkrát např. během 2 měsíců?? Dasa

Slevomat.cz

Dobrý dne, paní Polívkova, je to myšleno tak, ze po aktivaci permanentka máte 14 dní neomezený vstup. Tedy pokud byste permanentku aktivovala 2. 1. tak Vám platí do 16. 1. ;) Hezký den Jana

Jana Stará

Dobrý den,
zajímalo by mne – lze vytvořit i ukázkový redukční jídelníček pro vegana?
Děkuji.

Active Ladies fitness pro ženy

Dobrý den,paní Jano,
děkujeme za Váš dotaz! Nyní nemohu prosbu předat kolegyni výživové poradkyni, ale hned zítra ráno předám a můžete očekávat reakci.
Zatím s pozdravem
Štěpánka B.

Active Ladies fitness pro ženy

Dobrý den paní Jano,

bohužel sestavení jídelního plánu pro vegana již by bylo na osobní konzultaci v rámci podrobného výživového plánu za plnohodnotnou cenu. V rámci naší akce na Slevomat.cz poskytujeme dva základní stravovací plány, základní obsahující různorodé suroviny včetně živočišných výrobků a dále bezmasý ukázkový plán.
S pozdravem
Veronika P. (výživová poradkyně)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru