Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

3 hodiny na ranči: péče o koně a poníky a vyjížďka na poníkovi do přírody

4,8 / 5 Pony Ranch - Proseč nad Nisou Jablonec nad Nisou  (mapa) 9 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Jitka Samková

Vážím 63kg, mám roztroušenou sklerózu, dřív jsem pracovala jako ošetřovatelka a os.asistentka, i u hiporehabi­litací.. Jaké poníky prosím máte (plemeno a kohoutková výška)..? Nemohu cválat ani klusat, pouze projížďky krokem, bez sedla, na klidném koníkovi, na jednom já a na druhém předjezdec, klid, žádné rozdováděné děti s námi.. Bylo by možné..? Nemohu ani čistit, ani jinak pomoci.. A cena na púlhodinové pravidelné procházky, prosím..? Jsem v Jablonci nová.. Děkuji.

Pony Ranch - Proseč nad Nisou

Dobrý den paní Samková,
děláme i jen projížďky. K dispozici jsou 3 poníci: jeden WPBr asi 125 cm KVH (Gaston), jeden kříženec asi 135 cm KVH (Stenlly) a kobylka hucul X pravděpodobně Arab cca 137 cm KVH (Bára). Jet můžete se sedlem nebo s madlama na jednom z těch větších poníků. Napoprvé určitě krokem s vodičem. Cena půlhodinové jízdy zatím krásná zaváděcí 150,– Kč, od jara budeme o 50,– Kč zdražovat, ale pokud byste si zakoupila permanentku, můžeme Vám cenu ponechat. Hodinová projížďka je zatím za 250,– Kč, od jara 300,– Kč.
Další informace vč. fotek koní najdete na našem webu www.ponyranch.cz nebo zavolejte 739 402 918.
Rádi Vás uvidíme!
S pozdravem
Monika Dýcková, Pony Ranch

Lenka

Dobrý den,byla by projížďka vhodná i pro 4 letou dceru? Děkuji

Pony Ranch - Proseč nad Nisou

Dobrý den Lenko,
zde nabízený pobyt je vhodný pro děti od 6ti let. Program je uzpůsobený tak, aby si děti (nebo dospělí) vyzkoušely i práci a to by takto mladá holčička ještě nezvládla, navíc 3 hodiny by pro ní mohly být dlouhé.
4letou dceru doporučuji vzít na Pony klubík nebo pouze na projížďku. Vozíme i mladší děti, takže projížďka by neměla být problém :-)
Bližší informace nejdete na našem (prozatímním) webu www.ponyranch.cz nebo zavolejte tel. 739 402 918.
Děkuji za dotaz a přeji krásné Vánoce!

S pozdravem

Monika Dýcková
Pony Ranch

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru