Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Čistič do mikrovlnky: soptící tchyně

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Ilona

Cislo objednavky je 7057727488. Dekuji predem za provereni. Hezky den

Uzasne-Darky.cz

Dobrý den, Vaše objednávka se připravuje k odeslání. Pěkný den.

Ilona

Dobry den,
tchyni jsem si objednala a zaplatila jako darek k narozeninam a k vanocum. Termin doruceni byl dnes. Nicmene objednavka je stale ve stavu prijata. A nabidka byla ukoncena. Chtela jsem se ujistit, kdyz uz narozeniny asi nestihnu, ze do vanoc zbozi bude doruceno. Dekuji.

Uzasne-Darky.cz

Dobrý den,

prosím o číslo Vaši objednávky. Děkuji s pozdravem Tučková

Hana R

dobrý den, nadchla mě tchýně, bohužel se moc rychle vyprodala. uvažujete aktuálně o opětovné nabídce tohoto výrobku? děkuji a zdraví hana

Slevomat.cz

Dobrý den, Hanko, na tuto otázku nejsem schopna odpovědět. Ale můžu Vám doporučit odebírání novinek od poskytovatele, abyste už nikdy nepřišla o zajímavou nabídku. Hezký den Janča ;)
Upravit Další Další

Nikola Dreslerová

Nebudete ještě navyšovat počet? Nestihla jsem to :-(

Slevomat.cz

Dobrý den, Nikolo, na tuto otázku nejsem schopna odpovědět. Ale můžu Vám doporučit odebírání novinek od poskytovatele, abyste už nikdy nepřišla o zajímavou nabídku. Hezký den Janča ;)

Jiří Fleischhans

Jak objednat dva kusy různé barvy?

Uzasne-Darky.cz

Dobrý den,

prosím připište to do poznámky. Děkuji.

Šárka Vojnarová

Dobrý den, tchýni pouze vložím do mikrovlnky a tu nezapínám. Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Šárko, mikrovlnku musíte zapnout na minut. Hezký den Janča

Mandová

Dobrý den. Je možne si.dárky vyzvednout osobne na prodejne?

Slevomat.cz

Dobrý den, Hano, bohužel v současné době je možné dárky dodat pouze přes službu GLS nebo si je můžete vyzvednout na některé Zásilkovně. Přeji Vám krásný den. Sára

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru