Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dárkový voucher do vyhlášené české restaurace: cokoli z menu v hodnotě 500 Kč

4,8 / 5 Babiččina beseda Praha - Klánovice  (mapa) 593 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Mia

Dobrý večer. Chtěla jsem se zeptat, zda se jeden voucher vztahuje pouze na jednoho hosta ? Děkuji.

Babiččina beseda

Dobrý večer,záleží pouze na Vás kolik si toho dáte?)))Počet není omezen…

Hubert

Typicky česká restaurace? Podle vaší nabídky tedy rozhodně ne. Limonády a pivo nadnárodních značek, jídla už i podle názvu spíše mezinárodní kuchyně. Proč nemáte třeba čaj od českého výrobce, k jídlu třeba hrachovou kaši?

Slevomat.cz

Dobrý den, dle mého názoru má restaurace moc hezké a vyvážené menu a rozhodně tam najdete i řadu českých pokrmů, stejně tak je tomu i u nápojů. Hezký den, Tereza.

Kateřina Havlíčková

Dobry večer, budete mit otevřeno i mezi vánočními svátky.
 Děkuji

Babiččina beseda

Dobrý večer,vánoční svátky máme otevřeno,pouze Štědrý den je otevřeno do tří hodin.Těšíme se na Vás.

Otto Ečer

Dobrý den, když jsem četl v názvu, že se jedná o vyhlášenou českou restauraci, domníval jsem se, že budete podávat vyhlášené české speciality jako je hovězí guláš, svíčková nebo segedínský guláš. Mrzí mě, že jsem si z nabídky nevybral. Spíš se zaměřujete na těstoviny, na které máte zvláštní kategorii, ale ty jsou spíše italské.

Babiččina beseda

Dobrý den,náš jídelní lístek obsahuje těstoviny,ale vyhlášeni jsme nejvíce naším srnčím gulášem s karlovarským knedlíkem,kon­fitovaným králíkem, nebo hovězími líčky.Kromě těstovin je menu složeno z typicky českých jídel a specialit.K tomu máme ještě denní nabídku,která obsahuje další typické české speciality.Děkuji a hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru