Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dvě vstupenky na představení pro dospělé v Divadle Spejbla a Hurvínka

4,7 / 5 Divadlo Spejbla a Hurvínka Praha - Dejvice  (mapa) 1 059 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Barbora Arltová

Dobrý den.
Mám stejný problém jako pan Marek. Už týden se nemohu na uvedené číslo dovolat

Slevomat.cz

Dobrý den, Barčo, máte pravdu na zde uvedené číslo se bohužel nedá dovolat, pracujeme na vyřešení situace. Ale zjistila jsem a sama vyzkoušela, že na telefonní číslo 607 911 458 nebo 607 057 459 se dovolat dá a jsem připraveni, že zavoláte. Doufám, že tato zpráva potěšila a vyřeší všechny komplikace. Hezký den Jana

Marek Pavelek

Dobrý den, „Místa na představení je nutné rezervovat co nejdříve s kódem voucheru na tel. 224 316 784.“… proč mi to tam už druhý den nikdo nezvedá?

Slevomat.cz

Dobrý den, Marku, děkujeme za Vaše upozornění, hned jsme danou situaci začali řešit.Hezký den, David

Marcela

Dobrý den, máme plánovaný pobyt v Praze 5. – 8. května 2018, bude nějaké vystoupení v tomto termínu? Děkuji Marcela

Slevomat.cz

Dobrý den, Marcelo, termíny divadelních představení můžete vybírat až do 31.5. Přesný program, kdy se co hraje, bych doporučoval mrknout do programu, který naleznete na stránkách divadla. S pozdravem, David. :-)

Marta Perglová

Dobrý den, je DSH bezbarierové?

Divadlo Spejbla a Hurvínka

Dobrý den, ano DSH je bezbarierové. K sálu je možné použít výtah a místa pro vozíčkáře jsou v první řadě.
Divadlo S + H

Miroslav Buček

Dobrý den,

chci se zeptat, lístky se dají uplatnit na rezervaci pouze od 10 řady? Třeba 3 řada v tomto případě nelze?

Děkuji za odpověď
Miroslav Buček

Divadlo Spejbla a Hurvínka

Dobrý den, vstupenky jsou od desáté řady.
Divadlo S + H

Evelína Ondříčková

Dobrý den, jakým způsobem uplatním kredity Slevomatu? Ráda bych je uplatnila při koupi vstupenek na toto představení. Děkuji, eva

Slevomat.cz

Dobrý den, když přejdete k objednávce, v sekci Platba stačí zakliknout „Uplatnit kredity“ ;) Hezký den

Kateřina

Dobrý den, lze rozdělit voucher na různá představení? Potřebuji 3 lístky na dvě hry, tak jestli by to šlo uplatnit i takhle. Děkuji

Divadlo Spejbla a Hurvínka

Dobrý den, 1voucher platí pro dva lidi na stejné představení.
Divadlo S+H

Pavlína

Dobrý den, podle kalkulace ceny mají být lístky DO 10 řady, ne OD. 1. až 10 řada je za 220 Kč, od 10 řady za 110 Kč. Můžete mi napsat jak to tedy je? Děkuji, Pvlína

Divadlo Spejbla a Hurvínka

Dobrý den, cenové rozdělení sálu v internetovém prodeji, kde je možné zakoupit pouze 8. řadu za 220,– Kč, slouží pouze interně pro DSH.
Při prodeji v pokladně je základní cena vstupenky do celého hlediště na představení pro dospělé 220,– Kč.

Divadlo S+H

Šárka

Dobrý den, prosím, představení, která se budou hrát od ledna ale ještě nejsou nikde k dispozici, že? Nikde nemohu najít ( nebo neumím hledat), která představení se které dny hrají. A druhý dotaz, je od té desáté řady ještě dobře vidět na jeviště? Děkuji

Divadlo Spejbla a Hurvínka

Dobrý den, představení jsou na našich stránkách uvedena v Programu (po měsících) a nově v tabulce v Info/Ke stažení.
V divadle je velká elevace hlediště a díky tomu je dobře vidět z každého místa.
Děkujeme.
Divadlo S+H

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru