Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

Silvestr v Amsterdamu, Festival světel a degustace holandských sýrů s průvodcem

4,4 / 5 CK Jukej Amsterdam - Nizozemsko (mapa) 123 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Andrea Houzarova

Dobry den, volala jsem do CK a uz 2 dny maji plnou kapacitu, bylo by vhodne odstranit tuto nabidku,at si voucher nekoupi dalsi lidi. Dekuji. :-)

CK Jukej

Dobrý dne, nabídky je z důvodu úplného vyprodání ukončena. Děkujeme.

Káťa

Dobrý den. Není nějaká možnost, že když bych kupovala vouchery, že bych platila přes bankovní převod? Není to v nabídce

CK Jukej

Dobrý den, bohužel hradit je možno pouze tak, jak se Vám ukazuje v nabídce. Děkujeme za zájem.

Michal

Dobrý den,

Jak je řešené přenocování? Nikde jsem to rozepsané neviděl předpokládám, že zázemí bude v autobuse nebo si máme hledat ubytování?

CK Jukej

Dobrý den, zájezd je na jeden den na místě se dvěma nočními přejezdy, na ubytování tedy není časový prostor. Děkujeme za zájem.

Vesely Tomas

Dobrý den jsou ještě volné 2 místa? děkuji.

CK Jukej

Dobrý den, ano – do Holandska volná místa jsou. Děkujeme.

Kateřina

Dobrý den, chtěla bych se optat, zda jsou ještě 3 volná místa? Předem děkuji za odpověď.

CK Jukej

Dobrý den, ano – místa jsou. Děkujeme za zájem.

Barbora

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda jsou ještě volná dvě místa na tento zájezd, abych nekoupila voucher a následně nezjistila, že je zájezd obsazený. Děkuji za odpověď.

CK Jukej

Dobrý den, na zájezdu jsou stále volná místa, děkujeme za zájem.

Vendula Dušátková

Dobrý den prosím vás mohu poprosit telefoni číslo? Přišel mi email o neuhrazení voucherů, ale peníze se už dávno odeslali (odesílání v sobotu) dokonce mi i po 2 pracovních dnech přišli kódy voucherů

CK Jukej

Dobrý den, prosím volejte Slevomat podporu na lince, kterou mají uvedenou zde na webu v kontaktech. Děkujeme.

Jakub Šanel

Děkuji za předešlou odpověď … Nicméně bych se chtěl ještě zeptat, zda je možnost si s sebou do autobusu případně vzít už předem namíchané alko pití v pet lahvi nebo nelze? Děkuji moc ;)

CK Jukej

Dobrý den, pití si vzít sebou můžete, ale je třeba vzít na vědomí, že přes noc se při cestě dodržuje s ohledem na ostatní cestující noční klid. Děkujeme.

Jakub Šanel

Mohu se zeptat, jakým typem autobusu se tam jede? Děkuji

CK Jukej

Dobrý den, na tento zájezd bude nejspíše vypravena patrová SETRA a nepatrová BOVA. Děkujeme za zájem.

Zuzana

A ve predu u ridice by se zasuvka pouzit dala?

CK Jukej

Pokud se s řidičem na místě dohodnete a bude mít zásuvku volnou, tak ano. Děkujeme.

Zuzana

Dobry den, zajimalo by mne zda je v autobuse mozno vyuzit zaduvky ze zdravotnich duvodu. Dekuji

CK Jukej

Dobrý den, sedačky bohužel nejsou vybavené zásuvkami. Děkujeme.

Tereza

Dobrý den,
ráda bych se informovala zda je v ceně zahrnutý i vstup na farmu a na Festival světel, popř. kolik se za ně připlácí.
Děkuji za odpověď

CK Jukej

Dobrý den, vstupné na farmu je v ceně zájezdu, pokud budete mít zájem o plavbu lodí po grachtech kolem hlavních atrakcí Festivalu světel, je třeba počítat s příplatkem 21 EUR. Případně je možné obejít různé atrakce festivalu pěšky zdarma. Děkujeme za zájem.

Michaela

Dobrý den, mám dotaz, jestli se naplní dostatek lidí na tento zájezd, mám tento dárek k Vánocům

CK Jukej

Dobrý den, minimální kapacita tohoto zájezdu zatím není naplněna, z našich zkušeností však předpokládáme, že s naplněním zájezdu nebude problém. Děkujeme za zájem.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru