Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Jaro na Dolní Moravě pro 2–6 výletníků: polopenze, lyže, výlety

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,7 / 5
Penzion Valevil Jeseníky (mapa) 128 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Dresslerová Jitka

Dobrý den, máte ještě volno od 31. do 2.4.2018 pro 4 osoby? Děkuji za odpověď. Dresslerová

Penzion Valevil

Bohužel už ne.

Lucié Ťavodová

Dobrý den, je možné rezervovat pobyt na 3 noci, a to v termínu 28.4. – 1.5. pro 2 osoby?
3× ubytování pro 2 osoby
3× snídaně formou bufetu pro 2 osoby
3× večeře (výběr ze 4 jídel) pro 2 osoby
parkování zdarma
Jaká by byla cena a jak provést rezervaci? Děkuji, Ťavodová

Penzion Valevil

Všechny víkendy od 28.4.jsou již vyprodané.Uz jsou jen termíny v týdnu.

Radka Sekaninová

Dobrý den chtěla bych se zeptat na volný termín 8.- 9.- 10.6. Pokoj pro 4 dospělé osoby a pejsek 11 kg kavalírek. Děkuji za odpověď

Penzion Valevil

Dobrý den.
Je tam poslední apartmán.Pokud budete mít zájem volejte mě na 603437275.

Lucka Hájková

Dobrý den, je ještě prosím volný termín v květnu od 18.5. – 20.5., pro 2 osoby na dvě noci? Děkuji moc.

Penzion Valevil

Není už žádný víkend volný v květnu a červnu.

Ludmila Hájková

Dobrý den, máte nějaký víkend v březnu volný pro 2– 3 dospělé?? Děkuji

Penzion Valevil

Pouze 8–11.3. na tři noci pro 3 osoby- viz akce.

Tomáš Kraus

Dobrý den , prosím prověření , zda máte volný termín ubytování v termínu od 29 – 31. 3, nebo 28 – 30.3. Ubytování pro 3 osoby , ideálně dva pokoje. Děkuji, Kraus

Penzion Valevil

Psal jsem Vám email.

Aneta

Dobrý večer, máte volný apartmán pro 3 osoby (2 dospělí, 4 leté dítě) a ročního chlapečka v termínu 18.- 23.2.2018? Chtěli bychom na 3 noci s polopenzí (viz balíček 6799 Kč). Děkuji moc za odpověď.

Penzion Valevil

Bohužel už nemám.

Dana N.

Dobrý den máte volný termín 6.5.-8.5.2018 pro 2 dospělé a 2 děti 5 a 8 let? děkuji Dana

Penzion Valevil

Mám,ale prodávám v tomto období pobyty aspoň na tři noci.Jednu je tedy potřeba případně doplatit.
UPOZORNĚNÍ PRO VŠECHNY ZÁJEMCE:
POKUD SE NEJEDNÁ O DÁREK,TAK NEJPRVE MĚ VOLEJTE NA 603437275 A D­OMLUVTE SI TERMÍN A TEPRVE POTOM KUPTE VOUCHER.AKCE JE VELMI VYHLEDÁVANÁ A UŽ TEĎ JSOU VÍKENDY DO 30.6.TAKŘKA VYPRODÁNY.BĚHEM TÝDNE JE ZATÍM TERMÍNŮ DOST,ALE LONI BYLO VYPRODÁNO OD 28.4. DO 10.10. VŠE!

Bohunka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli by jste měli volný pokoj pro 3 dos. osoby v termínu 6–8.4 popř. 13–15.4. děkuji s pozdravem Očková

Penzion Valevil

Dobrý den.Volný termín je 13.-15.4.

Martina Mrázková

Dobrý den,je na pokojích balkon?Děkuji za info.Martina

Penzion Valevil

Není.

Lukáš Guřan

Dobrý den,
je ještě volný termín 30. 3. – 1. 4. pro 3 osoby, děkuji☺️

Penzion Valevil

není

Ivo

Dobrý den prosím vas termín od 9.6–16.6 byl by volný pro dvě osoby.

Penzion Valevil

Ještě ano

Alena

Dobrý den, kdy by se u Vás našel nejbližší možný termín ubytování na vikend pro 2 osoby? Příjezd pátek navečer, odjezd neděle dopoledne. Děkuji za odpověď.

Penzion Valevil

23.-25.3.

Jiří Sommer

Dobrý den
Je volný termín 21.2–23.2 2018
Děkuji za odpověď

Penzion Valevil

Únor je již vyprodán

Hana

Dobrý den,
máte volné termíny ve dnech 26.2. – 4.3. jsme 2 dospělý a dvě děti ( 7 a 3)
 Děkuji

Penzion Valevil

Mám jeden apartmán od 27.2

Zuzana Michalová

Dobrý den,
bylo by možné ubytování 5.-8.5.2018 pro 2 rodiny 2+2 (děti 9 a 6 let)? Předem děkuji i za cenu. Zuzka

Penzion Valevil

Dobrý den.
Je volný už jen apartmán č.3 pro 6–8 osob.Cena za 3 noci v 8 lidech vyjde na 5990 voucher a 6295 doplatek na fakturu za 3.den a 2 další osoby.Tedy celkem 12285 pro všechny.Fotky apartmánu jsou na www.valevil.cz.

Lenka Zemanová

Dobrý den, je možné si u vás zamluvit pobyt pro dvě osoby v termínu od 11.5 do 13.5.2018? Zemanová

Penzion Valevil

Rezervace provedena.

Veronika Kaňková

Dobrý den,
když budeme 3 dospělí a 1 dítě do 1,9 let . Tak si můžu zakoupit voucher pro tři osoby? Jak je pokoj v tomto případě řešen?
Děkuji za odpověd.

Slevomat.cz

Dobrý den, Veroniko, pokud pojedete 3 dospělí + 1 díte do 1,9 let, tak kupte voucher pro tři osoby :-) ubytování je řešeno v apartmánech, kde naleznete jedno klasické dvoulůžko v ložnici a pak rozkládací dvoulůžko v obýváku :-) hezký den

Lucie Ševčíková

Dobrý den, dotaz mám ke stravě. Dcera má bezlepkovou dietu. Je tedy možnost polopenze bez lepku? Děkuji

Penzion Valevil

Speciální bezlepkovou stravu nevaříme.Výběr je ze 4 jídel,takže předpokládám,že si vyberete. Jinak je na každém apartmánu kuchyně.Pěkný den.Petr Vahala

Jan Veleba

Dobry den,
Mate volny pokoj pro rodinu 2dosp.+2 deti (7 a 4) v terminu 5.-8.2.2018?
Diky
 Honza

Penzion Valevil

Nemám dva měsíce

Roman

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat zda je možno využít ubytování o velikonocích, šlo by o 7 osob od pátku 30.3 neděle 1.4.2018
 Děkuji

Penzion Valevil

Dobrý den.
Apartmán je ještě volný,ale na velikonoce a tam kde vychází svátky na několik dnů beru pobyty alespoň na tři noci.Takže je potřeba třetí noc doplatit na fakturu.pěkný den.Petr vahala

Kristýna Hrušáková

Dobrý den,
Máte volný termín od, 9.-11.2. Pro 3 osoby, voucher jsem na 3 dny nenasla. Byl by pobyt mozný?

Penzion Valevil

Nemam

Alice

Dobry den, pohopila jsem spravne ze woucher je mozne vyuzit jak o vikendu tak i ve svatky? A muzu poprosit o casy prijezdu a odjezdu na ubytovani?dekuji za odpoved.

Penzion Valevil

Na víkendy ano.Ve svátky prodávám pobyty na tři noci.Jedna se doplácí na místě.Ostatni je na www.valevil.cz

Janischová D. BOUZOV

Dobrý den,
měla bych zájem o pobyt přes Silvestra ,2–3 noci pro 2 osoby.Vím,že je ještě brzo ale i tak prosím za odpověď.

Penzion Valevil

V hlavní sezóně prodávám jen plně obsazené apartmány a alespoň na 3 noci.Takze minimum jsou 4 osoby.

Petra

Dobrý den chci se zeptat zda jde že si vezmeme pokoj pro 3 osoby a přijedeme 2 dospělí a jedno dítě 4 roky

Penzion Valevil

Dobrý den.
Ano .Mám jen apartmány a pro 2–4 osoby.Voucher je potřeba pro 3.Petr Vahala

Jan Herůdek

Dobrý den,
prosím Vás, máte volný termín od 22.-25.1.?
Za Vaši odpověď děkuji.

Penzion Valevil

Zatím ano.Petr Vahala

Monika Benešová

Dobrý den, máte prosím volný termín 4,5 až 6.5 pro 4 osoby? Nebo nějaký jiný víkend v květnu? děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Mončo, informace ohledně volných termínů Vám rádi podají na telefonním čísle +420 603 437 2­75. Hezký den Janča

Pavlína Musilová

Dobrý den, máte ještě volno v termínu 4. – 6.5., pro dvě osoby + miminko?
Ještě se chci zeptat na zapůjčení postýlky? Je možné?
 Děkuji

Penzion Valevil

Poslední apartmán a postýlku zapůjčuji.Pokud chcete rezervaci tak mě zavolejte na 603437275.Petr Va­hala

Nelly Kleprlíková

Dobrý den, chtěli bychom jet s kamarády v květnu, ale kvůli práci bychom potřebovali pátek, sobota, neděle. Mohla bych se zeptat tedy, jaký pátek, sobota, neděle v květnu byste měli volno (pro 4 osoby)? Děkuji za odpověď.

Penzion Valevil

Kromě 18.-20.5. ještě kterýkoliv,ale rychle se to plní…Když tak mě volejte na 603437275.

Martina Šotolová

Dobrý den,zeptám se chtěli by jsme jet s pritelem alespoň na 5 noci kolik by byla cena?děkuji za odpověď hezký den Šotolová

Penzion Valevil

Dobrý den.
Nevím kdy chcete přijet,je jiná cena a vouchery v hlavní a vedlejší sezoně.Je lepší mě zavolat na 603437275 a já Vám to spočítám dle zvoleného temínu.Pěkný den.Petr Vahala

Martina Šotolová

Děkuji jste moc hodný chtěli bychom koncem června ještě se domluvim s mužem a určitě zavolám

Marcela

Dobry vecer,
Chtela jsem se optat, zda je moznost mazlicku? Primo se jedna o border koli a belgickeho ovcaka, jsou cistotne a vychovane, bydli s nami doma.
Dekuji za odpoved.

Penzion Valevil

Mazličci jsou vítáni.Dva zde taky žijí…

LUKÁŠ

Dobrý deň. Chcem sa opýtať aká by bola cena pre 2 osoby na 3 noci. Voucher na takú možnosť nemáte? Ďakujem

Penzion Valevil

Třetí noc je polovina ceny voucheru.Platí se na fakturu přímo mě.PetrVahala

Michaela

Dobrý den, máte prosím ještě volnou kapacitu (2 noci, 2 osoby) v období Velikonoc – ideálně pátek až neděle? Děkuji.

Penzion Valevil

Velikonoce prodávám minimálně pro 3 osoby a 3 noci.Petr Vahala

Lenka K.

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, kdyby nás jelo 8, byl by voucher na 2 noci také pro 8 lidi? Bojim se, kdyby se to objednalo na vice voucherů, bude problem se sjednocením termínů při vysoké obsazenosti. Děkuji

Penzion Valevil

Apartmán č.3 je až pro 8 osob.Nedoporučuji to ale bez dětí.8 dospělých je na jedno sociální zařízení hodně a nechci snižovat kvalitu ubytování.Kupuje se pak voucher pro 6 osob a další dvě se doplácí přímo mě.Pěkný den.Petr Vahala

Zdeňka Turková

Dobrý den, jak se řeší cenová kalkulace pro 2,5leté dítě ,kdybych koupila voucher pro 2 dospělé osoby?? Děkuji Turková

Slevomat.cz

Dobrý den, Zdeňko, děti od 2 let hradí plnou cenu ubytování dle ceníku penzionu. Ceník naleznete na stránkách penzionu. Přeji hezký den! :)

Penzion Valevil

U slevové akce jsou děti nad dva roky jako další osoba.

Veronika

Dobrý večer od kolika do kolika max.jsou snidane a večeře?

Děkuji za info.

Penzion Valevil

Snídaně 8.15_10.00.vecere v 18.00

Viera

Dobrý den. Je volný termín 17.2– 22.2, z toho 3 noci pro 2dosp.os + 2 děti ( 10–12 let)+ pes (menší kokršpaněl )

Penzion Valevil

Ano je,ale je potřeba mě co nejdříve zavolat na 603437275.

Kateřina Růžičková

Dobrý den,

zaujal mě voucher pro 4 osoby na jarní období. kdybych chtěla dokoupit 1 noc, jaká by byla cena? jednalo by se o 2 dospělé osoby a 2 děti (8 a 10 let).

Předem děkuji za odpověď, Kateřina Růžičková

Penzion Valevil

Třetina ceny voucheru. Doplácí se na fakturu přímo mě. Pěkný den.

Alena

Dobrý den,
prosím Vás, lze využít i v době Velikonoc?
Děkuji za odpověď.

Penzion Valevil

Lze

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru