Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

3–6 dní v Adršpachu pro dva s polopenzí: turistické stezky i lyžování v okolí

4,2 / 5 Pension Radvanice Adršpach (mapa) 12 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jana Holíková

K před chvílí položenému dotazu ještě dodávám, že by se jednalo o ubytování pro 2 dospělé a 2 děti (6 a 7 let).

Pension Radvanice

Dobrý den,

volno je od 5.2. do 11.2..

Hezký den Lindauer

Jana Holíková

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli máte volný apartmán na 6 dní mezi 2.2. a 11.2. (kterýchkoli 6 dní v tomto rozmezí).
 Děkuji

Pension Radvanice

Dobrý den,

volno je od 5.2. do 11.2..

Hezký den Lindauer

Marie Fusselova

Dobrý den, je stále možnost ubytovat se u vás na silvestra? Jednalo by se o 2 dospělé a 2 děti – 15let a 8let + polopenze pro všechny . Na 3 dny 2 noci odjezd 1.1.2018. Hezký večer Füsselová

Pension Radvanice

Dobrý den,
ano, jsou volné pokoje. Balíček je vždy na 5 nocí. Je otázka, zda to stihnete. Jinak mohu také nabídnout variantu na tři noci tzn. pro 2 osoby vyberete poukaz za 2 699,–Kč a menu na Silvestra doplatíte na místě tj. 2 × 999,–Kč.
Menu obsahuje vstup na Silvestrovský večer, přípitek cinzano, předkrmy teplé a studené, polévka česnečka a novoroční čočková, teplý a studený bufet, salátový bar, čokoládová fontána, sekt. Dále se můžete těšit na celovečerní program v duchu retro – hudba, tanec , soutěže, tombola, ohňostroj.
Pokud budete mít zájem, co nejdříve nás kontaktujte.
Hezký den Lindauer

Lenka Kropáčková

Dobrý den,prosím máte ještě volné pokoje pro Silvestrovské pobyty? Mela bych zájem o dva pokoje pro dva páry a zajímala by mě cena a obsah -v nabídce balíčků jsem bohužel nenašla.

Děkuji mnohokrat,L.Kro­packova.

Pension Radvanice

Dobrý den,

ano, jsou volné pokoje. Balíček je vždy na 5 nocí. Je otázka, zda to stihnete. Jinak mohu také nabídnout variantu na tři noci tzn. pro 2 osoby vyberete poukaz za 2 699,–Kč a menu na Silvestra doplatíte na místě tj. 2 × 999,–Kč.

Menu obsahuje vstup na Silvestrovský večer, přípitek cinzano, předkrmy teplé a studené, polévka česnečka a novoroční čočková, teplý a studený bufet, salátový bar, čokoládová fontána, sekt. Dále se můžete těšit na celovečerní program v duchu retro – hudba, tanec , soutěže, tombola, ohňostroj.

Pokud budete mít zájem, co nejdříve nás kontaktujte.

Hezký den Lindauer

Ala

Dobrý den,
je možná přistýlka nebo pokoj pro 3?
Dítě 12 let
 Děkuji

Pension Radvanice

Dobrý den,

ano, máme i vícelůžkové pokoje.


Hezký den
Roman Lindauer

Sandra

Tak to jste nám udělali radost můžu poprosit tedy o rezervaci od 29.12 2017 do 31.12.2017 Děkuji

Pension Radvanice

Dobrý den,

již jsem Vám odepsal na email.

Hezký den Lindauer

Sandra

Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat jestli máte volný termín pro dva od 29.12 do 31.12 2017 loni jsme oslavily Silvestra u vás a moc se nám líbylo :)

Pension Radvanice

Dobrý večer,

ještě je několik volných míst. Informace jsem Vám zaslal emailem. Tentokrát je Silvestr v duchu retro.

Hezký večer

Lindauer

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru