Nabídku Láhev španělského vína s vaší fotografií mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Láhev španělského vína s vaší fotografií a textem

4,4 / 5 Jozef Horal Praha - Dejvice  (mapa) 44 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Karolína Chocholoušová

Dobrý den, mám obdobný problém jako pan Sucharda. Slevový kód mi sice vložit jde, nicméně kliknutím na „připojit voucher“ se nestane vůbec nic. Voucher mi tedy připojit nejde. Též prosím o informaci, jak bych měla postupovat?

Trilabit studio s.r.o.

Dobrý den,
v nastavení pro automatické uplatňování voucherů je u nás asi nějaká softwarová chyba a proto postupujte takto:
udělejte objednávku, zadejte bez použití slevových voucherů a vaše vouchery napište do vzkazu pro výrobu. My je uplatníme a tím pak získate vaši slevu. Jen v automatických mailech budete mít původní – neslevněnou – cenu. Vy však máte slevu a proto nebudete nic (kromě poštovného resp. administrativního poplatku) doplácet.

Michael Sucharda

Dobrý den, objednal jsem si voucher. Při vytvoření návrhu a vložení do košíku mi nejde vložit slevový kód, kdy to stále píše „neznámá slevová akce“ a objednávka ani nejde nijak dokončit. Zajímá mě tedy jak se má postupovat?

Jana Dostálová

Je mozne vyzvednout u vas 9.12 .? Jsem z Olomouce a budu v Praze

Trilabit studio

V sobotu máme zavřeno. Ale snad bych mohl zařídit aby jste si zakázku vyzvedla někde jinde. Váš požadavek napište do vzkazu pro výrobu a pak se domluvíme.

H.

Dobrý den. Neměli byste k tomuto skvělému nápadu lepší vína? Červené s obsahem cukru 2,1 g/l je nechutné. Děkuji, Hejsková

Trilabit studio

Dobrý den, děkuji za vaši připomínku a přeposílám našemu dodavateli.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru