Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Výběr z péče o ruce: Manikúra, gel lak, modeláž nehtů či jejich doplnění

4,0 / 5 Modelaž nehtů Betty Praha - Nové Město  (mapa) 79 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Eva

Dobrý den, chtěla bych místo lakování pshine. Je to možné zaměnit a obdržet manikúru s pshine místo s lakováním? Děkuji za odpověď.

Modelaž nehtů Betty

Bohužel pshine nedělám s pozdravem krásného dne Betty

Petra

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda-li mi i odstraníte zbytky předchozího gel laku či je potřeba na manikúru přijít s již očištěnými nehty? Kolik prosím případně tato služba stojí? Děkuji pěkně za odpověď, Petra

Modelaž nehtů Betty

Dobrý den je to v ceně doplnění nehtu krásný den Betty

Jana

Dobrý den, před gelovou manikúrou je potřeba nehty plošně brousit/zdrsňovat nebo ne? Děkuji za info.

Modelaž nehtů Betty

Dobrý den před každou modelaz i se děla manikúra a nehet se lehce zdrsní s pozdravem Betty

T

Dobrý den,
děláte doplnění akryl.nehtu i na nehtech z jiných salonu? Dekuji.

Modelaž nehtů Betty

Krásný den samozřejmě doplnění dělám i když klientka přijde z jineho salonu .
S pozdravem Betty

Veronika Růžičková

Dobrý den počítáte se mnou toho 11.12 v 14 hod napište mi prosím SMS na 722316904 děkuji jedu do Prahy na den a mám to 129km děkuji Růžičková Veronika

Modelaž nehtů Betty

Tesim se na návštěvu Betty

Veronika Růžičková

Dobrý den měla byste volný termín na 11.12.2017 děkuji Růžičková

Modelaž nehtů Betty

Dobrý den prosím zavolejte mi na tel.:777855104 ráda vás objednam Betty

Diana

Milá Betty, prozradíte nám tedy alespoň jaké číslo mastné tyče (tramvaj) k vám jede?

Modelaž nehtů Betty

Dobry den vše co jede na Národní třídu a omlouvám se za vyjadřování,ale jsem v Praze dva měsíce a stále Prahu poznávam sidlíme ve vladislavova 17 v areálů jsou to kancelářské prostory je to studio beauty Angel

EVA

no tak pokud jsou kolem vás modré zony tak to alespoň uveďte nebo jak si to mají klientky zjišťovat? Máte opravdu podivné vyjadřování k potencionálním klientkám. čtu to tady a nestačím se divit

Modelaž nehtů Betty

Dobrý den ul.vladislavova 17 je to v areálů v kancelářských prostorech a je to studio beauty angel co se týká odpovědi jsem tu dva měsíce a sama Prahu stále poznávat tak se omlouvám ze slevomatem dělám krátce .

Diana

no jo no tak proto nemáte klienty, když nemáte ani pořádně uvedenou adresu u nabídky a neumíte ani poradit klientům kde mohou a zda.li se vůbec před salonem dá zaparkovat :(. No coment

Modelaž nehtů Betty

Milá slečno za to že nemám uvedenou Ulici nemohu já ale slevomat oni mají na starost tyto informace a to že nemáme parking nemohu když sdílíme na národní třídě a kolem nás je modrá zóna s pozdravem Betty

Slevomat.cz

Krásný den, Diano. Ano, je to tak, jak paní píše. Adresu jsme bohužel zapomněli napsat, za což se všem velice omlouváme. Chybka už je ale napravena, takže snad nikdo nezabloudí. :) Janča

Diana

a kde tam zaparkuji? Asi nikde

Modelaž nehtů Betty

Podívejte se na mapy.cz kolem vladislavova 17 náměstí míru

Dara .

jaksi jste zapomněli k akci uvést adresu salonu, máte tam jen malou mapku. Kde tedy salon je? Děkuji.

Modelaž nehtů Betty

Dobrý den ul.Vladislavova17 národní třída v areálů studio beauty angel

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru