Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Červnový autobusový zájezd do Normandie a Bretaně s průvodcem a 3 noclehy

4,2 / 5 CK Vega Tour Francie (mapa) 47 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Hana Spáčilová

Dobrý den .
Potřebovala bych vystavit fakturu pro zaměstnavatele, který bude zájezd platit. Jak mám postupovat. Děkuji za info

Slevomat.cz

Dobrý den, Hano, pokud potřebujete proforma fakturu pro svého zaměstnavatele, například pokud nakupujete přes FKSP, vytvořte objednávku na bankovní převod. Poté se na obraťte na daného poskytovatele slevy (například hotel či CK). Pošlete mu platební údaje, tedy číslo účtu, částku a variabilní symbol dané objednávky spolu s fakturačními údaji vaší firmy. Kontaktní údaje na poskytovatele najdete vždy u dané nabídky v sekci „Kde uplatnit“."

V případě platby přes proforma fakturu dojde k úpravě doby splatnosti, není tak třeba uhradit do 2 pracovních dní, jak standardně píšeme. Samozřejmě chápeme, že vyřizování proforma faktury může zabrat trochu času a proto vám na připsaní platby výjimečně počkáme týden. Pěkný den, Tibor

Kateřina

Hezký den, budou k dispozici i jiné termíny? Např. v září? Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Kateřino, zatím je pouze tento termín a bohužel nedokážeme zaručit, že se objeví další. Doporučuji Vám ale zapnout si upozornění na nabídky partnera a pokud termíny přibudou, budete o nich vědět mezi prvními ;) Hezký den, Klára

Lenka P.

Dobry den,je prosim moznost proplaceni zajezdu z fondu zamestnavatele(FKSP)
dekuji za odpoved,Lenka

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, možnost uplatnění přes FKSP bohužel nenabízíme. Věřím ale, že i přes to si z nabídky možností platby vyberete :-) přeji krásný den

Zuzka

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, jakým typem autobusu se pojede. Přece jen cesta trvá i 12 hodin, tak by mne zajímalo, jestli je v něm dost místa na nohy.

Dále by mne zajímalo ubytovací zařízení. Můžete mi zaslat názvy hotelů, kde se přespává?

Moc děkuji

CK Vega Tour

Dobrý den,
autobus bude s největší pravděpodobností značky Setra. Co se týče ubytování, hotel bude na úrovni 3*. Jméno hotelu Vám sdělit nemůžeme, neboť jej zajišťujeme až v době, kdy je naplněná minimální kapacita účastníků.

Děkujeme za pochopení.
S pozdravem
CK Vega Tour

Eva Kapounová

Jsem z Plzně, zastávku MHD Černovice bohužel neznám. Nemyslíte Černice u Olympie? Děkuji.

CK Vega Tour

Dobrý den, paní Kapounová,

ano, jedná se o Černice.

S pozdravem
CK Vega Tour

Zdeňka

Dobrý den, kolik doporučujete peněz jako kapesné??díky za odpověď

CK Vega Tour

Dobrý den, Zdeňko,

minimální kapesné doporučujeme ve výši 120 euro, z toho cca 80 euro na případné vstupy ( prohlídek interiérů se nemusíte účastnit).

Hezký den.

S pozdravem
CK Vega Tour

Athal Wolf

Také se připojuji s dotazem na příplatky

CK Vega Tour

Dobrý den,

povinné příplatky účtujeme pouze za jednolůžkový pokoj, popřípadě za rezervaci konkrétního místa v autobuse. Co se týče vstupného, záleží přímo na Vás, které památky se rozhodnete navštívit, návštěva je dobrovolná.

Hezký den.

S pozdravem
CK Vega Tour

Lenka Kutková

Dobrý den, to co je rozepsáno v programu zájezdu, je vše v ceně? Děkuji

CK Vega Tour

Dobrý den, paní Kutková,

v ceně je vše, co je uvedeno u akce v ceně varianty. Co se týče vstupného do objektů, zahrnuto v ceně není, neboť návštěva objektů je dobrovolná.

S pozdravem

CK Vega Tour

Michaela

Dobrý den, také by mě zajímaly příplatky. Kolem jaké částky se to pohybuje. Děkuji.

CK Vega Tour

Dobrý den,
veškeré příplatky včetně cen jsou podrobně vypsány v popisu akce.
Hezký den.
S pozdravem
CK Vega Tour

Roman Merta

Dobrý den. Měl bych zájem o zájezd ,ale chci se zeptat co znamenají příplatky vstupu do objektu? Respektivě kolik to cca zahrnuje? Popřípadě pokud bych neměl zájem smím si udělat svůj program? Děkuji za odpověď.

CK Vega Tour

Dobrý den, pane Merto,
program si můžete udělat individuální. Pokud budete absolvovat program se skupinkou, není nezbytně nutné navštěvovat i interiéry památek, to záleží čistě na Vás. Orientační cena za všechny vstupy je cca 50 euro.

Hezký den.

S pozdravem
CK Vega Tour

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru