Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Italská dvojka: 2 pizzy plné ingrediencí a sleva na veškeré nápoje

4,4 / 5 Restaurace U Templářů Praha - Staré Město  (mapa) 1 541 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Martin Bílý

dobrý den, krabice na pizzu o průměru31 cm máte za 30Kč, to jako opravdu?

Martina Klimánková

Dobrý den, ráda bych si zakoupila voucher ale až do března jsou rezervace na místo obsazené má to cenu si ho zakoupit nebo už není šance na místo děkuji moc za odověď Klimánková

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino, děkujeme za Vaše upozornění, osobně jsem tento voucher včera využil a je lepší zavolat si tam osobně, jsou milí a určitě se místečko najde, z vlastních zkušeností doporučuji. S pozdravem, David. :)

Miloš Vacek

Je velmi podivné, že při dotazu na rezervaci /automat/ nemáte ani čtvrt roku dopředu místo v 18:00. Ten či onen den. K čemu tedy voucher je?

Slevomat.cz

Dobrý den, pane Vacku,

to je podivné. Napište mi, prosím, přes co provádíte rezervaci a já se na to podívám.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat :)

Veronika Janstová

Dobrý den,
lze si objednat pizzu na voucher s vyzvednutím na konkrétní hodinu?
Děkuji
Veronika

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Janstová,

ano, vyzvednutí je možné s příplatkem za krabici. Rezervace se provádí na telefonu 222 316 382 nebo mailu utemplaru@spello.cz.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat :)

Libor

dobrý den,
když zakoupím voucher 15.12.2017 ,je možná rezervace již na 16.12.2017?

Slevomat.cz

Dobrý den, Libore, Vámi přesný požadovaný datum si můžete přesně ujistit přímo s restaurací tak aby Vám to vyhovovalo na tel. : tel. 222 316 382 nebo mailu utemplaru@spello.cz. S pozdravem, David.

Honzik

Dobry den je mozne u vas si udelat narozeniny 15 lidi a mam voucer na tu italskou pizzu dekuji za odpoved

Jan

Dobrý den,

zakoupili jsme voucher a udělali si rezervaci přes stránku restu.cz.

Nebude problém s rezervací? Teď jsem si všiml, že tato možnost není uvedená u rezervace.

Děkuji vám za odpověď.

 Louvar

Žaneta Telváková Kovaczová

Dobrý den chtěla bych se zeptát jeslí jde uplatnit voucher i o vykendu přímo 9.12. 2017 děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Žaneto, voucher můžete určitě uplatit. Voucher není možné uplatnit pouze od 21.12. do 2.1.2018. Přeji hezký den Michal

Alena

Dobrý den, bude problém, když nás přijde některý pátek kolem 16 hodiny 10 lidí najednou?

Slevomat.cz

Dobrý den Aleno, musíte provést rezervaci předem na tel. 222 316 382 nebo mailu utemplaru@spello.cz
Při rezervaci nahlaste, že máte voucher na pizzu a jeho kód.
Poslední rezervace vytvářejte s dostatečným předstihem před koncem platnosti voucheru (ideálně min. 10 dní předem). Hezký den :-)

Linda

Dobrý den, je nutné tisknout voucher? Stáhla jsem si ho do telefonu, nemám totiž doma tiskárnu.
Děkuji Linda

Slevomat.cz

Dobrý den, Lindo, voucher stačí mít v telefonu. Krásný den :-)

Helena vitnerova

Chatovat neumím telefon nemáte. Včera jsem zaplatila na váš účet a vs17332828585 částku 1190,– Kč. Mám zájem ó kladně vyřízení. Děkuji Vitnerova

Slevomat.cz

Dobrý den, na Vašem účtu u nás na slevomatu vidím, že máte zaplaceno, voucher Vám byl zaslán na email, pro jistotu Vám ho pošlu ještě jednou :) na voucheru máte uvedený kód, který po předložení slouží jako poukázka na degustační menu :-) takže stačí jen voucher doma vytisknout a vzít ho s sebou do restaurace :-) přeji hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru