Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Prahou po námořnicku: Vyhlídkové plavby s možností rautu a živé hudby

4,5 / 5 River Trip Praha - Staré Město  (mapa) 982 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Oto Laurenc

Dostal jsem vaucher na 3 hodinovou plavbu a chci poradit kde je možné zaparkovat osobní auto.

Slevomat.cz

Dobrý den, Oto, koukla jsem na mapy a našla jsem dvě parkoviště. První ONEPARK GARÁŽE PAŘÍŽSKÁ – tam máte parkování placené 75 Kč/h a je lepší si vytvořit rezervaci. Druhé je Parkoviště U Milosrdných. Hezký den Jana

Lucka

Dobry den chci se zeptat kde je cil plavby lodí? Děkuji mnohokrát

River Trip

Dobrý den,

1h plavba je za Karlův most k jezu a zpět. 2h přes Smíchovskou komoru k Vyšehradu a zpět. 3h přes Smíchovskou komoru minimálně za Žluté lázně. U večerní na 3 hodiny záleží na tom, v kolik bude vycházet komora na zpáteční cestu. Někdy je času tolik, že plujeme až k Barranďáku :) Annette RBP

Kremserova Dana

Po telefonickém rozhovoru jsem se chtěla zeptat na cenu privátní plavby na termín 3.3.A jednalo by se o plavbu s rautem od 11 hodiny v počtu asi 20 lidí. Můžu poprosit o bližší info skladby rautu. Děkuji Kremserova

River Trip

Dobrý den,

své požadavky prosím zašlete na email j.kopriva@rbprague.cz. Annette RBP

Vodičková

Dobrý den, je možné vystavit fakturu na organizaci? Mám zájem o večerní plavbu s rautem pro 7 osob.
Děkuji za info.

River Trip

Dobrý den,

ano, samozřejmě je to možné. Po zakoupení voucherů na slevovém portálu Vám můžeme vystavit fakturu. Annette RBP

Eva

Dobrý den, pokud bych chtěla darovat plavbu pro dva dospělé a dvě děti, jak mohu objednat? děkuji, Eva

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo, co se týče dospělých osob, musíte koupit 2× voucher a děti se odvíjí dle věku. Děti do 5,99 let mají plavbu zdarma, díte od 6 do 14,99 let platí poloviční cenu při nástupu. Plavba s dětmi se musí hlásit při rezervaci (aby bylo místo). Pokud je dítěti více než 15 let, platí stejnou cenu jako dospělý. Hezký den Jana

Jan Mrštil

Dobrý den, chci se zeptat jakou dobu má platnost zakoupený voucher. Díky.

Slevomat.cz

Dobrý den Jane, zakoupený voucher má platnost do 31. 3. 2018 :-) hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru