Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Paměťové MicroSD karty Silicon Power v kapacitách 32, 64 a 128 GB

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Petr

Dobrý den. Chci rozšířit můj MacBook a vaše paměťová karta mi přijde jako dobré řešení. Bude fungovat microsd karta 128gb v MacBooku? Děkuji.

Skvelykup.cz

Dobrý den, bohužel nevím. Rokosová

Martin Ošmera

Takže je to fake?

Skvelykup.cz

NE

František Batůžek

Umíte odpovídat jinak, než jen „Ano“? Jedná se o karty z číny, tedy nějaké noname karty? Jaká je jejich reálná rychlost?

Skvelykup.cz

Dobrý den ano dnes je všechno z Číny a rychlost je 10

Kamil

Dobrý den,

můžete sdělit, z kama karty máte? Nezdá se mi dlouhá doba dodání ( ze zahraničí?) a cena 64GB a 128GB karty, kde ceny jsou téměr na úrovní výrobní ceny. Jedná se opravdu o originální karty?

Skvelykup.cz

Ano

Léňa Hniličková

Lze použít i do telefonu?

Slevomat.cz

Dobrý den, Léňo, tyto karty je možno využít v mobilních telefonech, GPS, MP3, PDA, fotoaparátech. Hezký den Jana ;)

Pavel

Mají prodávané SD karty opravdu deklarovanou kapacitu nebo jsou to SD karty s podvrženým firmware, který sice po připojení k zařízení ukáže kapacitu uvedenou na kartě, ale ve skutečnosti má kapacitu mnohem nižší – třeba jen 8 GB?
Prosím odpověď na otázky

  1. testuje dodavatel skutečnou kapacitu SD karet – například programem h2testw 
  2. jak lze postupovat v případě, že dodaná karta bude vadná

Problematika vadných SD karet je probírána na
http://zbozi-z-ciny.eu/pozor-na-falesne-sd-karty-a-flash-disky/

Děkuji za odpověď
Skvelykup.cz

Ano

Lucie Kottová

Dobrý den,

nejedná se náhodou o SDHC kartu?

Skvelykup.cz

Dobrý den Jedná se o Micro SD

Zdeněk

Dobrý den, 128GB verze je stejná jako tato:
https://www.alza.cz/silicon-power-micro-sdxc-128gb-class-10-uhs-i-sd-adapter-d5100637.htm ? Pokud ano, jak je možné, že je za třetinovou cenu než v největším českém prodejci elektra? Děkuji

Skvelykup.cz

Dobrý den to bude asi o odběru počtu kusů a o dodavatelů

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru