Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Oddech mezi vinicemi: pobyt s ochutnávkou vína a bohatě obloženým talířem

4,3 / 5 Penzion Na Vinici Jižní Morava (mapa) 158 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Milan

Dobrý den, chtěl bych se zeptat,jestli by byl volný termín od 11.03.2018 kdykoli do 16.03.2018. Děkuji vám za odpověď

Penzion Na Vinici

Termín by byl možný od 12.3.2018 , s nástupními dny pondělí a středa.

Daniela

Dobrý den…máte volný termín pro 2 .osoby od 30.3.-1.4.2018? děkuji moc za info,hezký den…Daniela.

Penzion Na Vinici

dobrý den, bohužel víkendy jsou již obsazeny

Dušan Havlík

Dobrý den,
měl bych zájem o pobyt ve vašem penzionu,
který je uveřejněn na Slevomatu. Prosím o sdělení zdali by bylo možno rezervovat pobyt tj dva dvojlůžkové pokoje pro 4 v termínu 18.6.2018 až 20.6.2018 a současně pak hned následující tedy 2× pobyt pro dva v termínu od 20.6.2018 do 22.6.2018.
Můj telefon 596614479
email d416@seznam.cz

Dušan Havlík
Nerudova 39a
Ostrava-Vítkovice

Zdenka Klechová

Zdravím, prosím máte ještě volný termín 28 až 29.4.2018

Penzion Na Vinici

bohužel tento termín je již obsazen

Markéta

Dobrý den. Přemýšlím o koupi voucheru,jako dárek k narozeninám. Máte ještě nějaké volné termíny květen,červen? Dě­kuji

Penzion Na Vinici

Dobrý den, obsazeny jsou již víkendy.V týdnu je ještě volno

 Irena

Zuzka

Dobrý den ,mohu poprosit email na Vas? Vouchery uz mam zakoupeny ..
 Diky

Penzion Na Vinici

veškeré kontakty i informace jsou uvedeny na voucheru, ale píši Vám:-)
penzion@freestar.cz

 Irena

Zuzka

Dekuji ,mohla bych Vas poprosit tedy o rezervaci na ten prvni vikend v červnu ,zitra vouchery zakoupim a dala bych Vam jména a cisla voucheru potom .Slo by to ?
Dekuji

Pospíšilová Zuzana

Penzion Na Vinici

ano… prosím pak mi zašlete do e mailu jejich čísla a kontakt na Vás. děkuji

Zuzka

Dobry den ,premyslim o koupi jako darek Na Vanoce .
Meli by jste volny vikendovy termin nekdy v kvetnu pripadne zacatek cervna?. Jednalo by se o 4 osoby ( 2 vouchery).
Dekuji Vam

Penzion Na Vinici

Dobrý den, mám ještě volné 2 apartmány na první víkend v červnu.
S pozdravem irena

Martina Vasilko

Dobrý den. Nějak nemohu dohledat do kdy je voucher platný. Chtela bych zakoupit k vánocům rodičům ale nemohu dohledat v jakém termínu mohou provést rezervaci ubytování. Díky za odpověď.

Penzion Na Vinici

Dobrý den, věe by mělo být uvedeno v nabídce Slevomatu – na voucheru.
Jeho platnosti je v tuto chvíli od března do června s tím,že je nutno si ihned po zakoupení, popřípadě po obdržení obdarovanému rezervovat termín. Čím dřív, tím je větší šance na požadovaný termín.

S pozdravem irena

Lucie Macezichová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda by bylo možné k voucheru rovnou dokoupit i druhou večeři…jednalo by se o dárek a tak bych to chtěla mít kompletní. Děkuji Vám za odpověď.

Penzion Na Vinici

ano..pokud mi zašlete mejl s touto objednávkou ,kod zakoupeného voucheru tak Vám zašlu číslo účtu na které bude doplatek za večeři. Nejlépe by bylo, když už budete vědět i termín,aby nenastaa případná nejasnost.
Děkuji za pochopení Irena

Eva

Musím reagovat na Pepův komentář, protože si myslím, že pan Pepa je taková paní Marta. My jsme ji s manželem zažili a nikomu bych takový pobyt nepřála! Měla snad nařízeno nám donést večeři jako pro vrabce? Nebo nás zavřít a říct všechno si o víně přečtěte? Působila na nás jako alkoholička a ve velmi brzký večerní čas nás odmítala obsloužit při NEOMEZENÉ konzumaci. Majitel nebo vedoucí udělal dobře, že se takového zaměstnance zbavil, ať už jakkoliv. Prostředí je krásné, na kole sme projezdili půl okresu ale opakovala bych až teď když čtu kladné hodnocení na nového zaměstnance. Paní Martu už nikdy prosím! Eva a Láďa ze Zlína

Penzion Na Vinici

Děkuji za Váš komentář, jak jsem již psala, bylo to bohužel selhání jedince a vše je již dávno napraveno a těší mne,že je Vaše reakce kladná v tom,že by jste se k nám rádi vrátili

Irena…zástupce jednatele firmy

Karel

Hezky vecer mate volno i v tydnu?

Penzion Na Vinici

dobrý den, bohužel je již obsazeno do poloviny prosince.
Vouchery bude možno uplatnit od března 2018

 Irena

Štěpán Mareš

Dobrý večer, bude volný termín tento víkend (25.11. – 26.11.) popřípadě ten následující víkend? Děkuji, Mareš

Penzion Na Vinici

dobrý den, bohužel jsme již obsazeni

Renata Králová

Je možné koupit dva vouchery a tím si pobyt prodloužit?Děkuji

Penzion Na Vinici

Dobrý den, samozřejmně ano

Šarka

Dobrý den, máte volno od 17.11., teď v pátek pro dva lidi? Děkuji

Penzion Na Vinici

Dobrý den, bohužel nemáme

Pepa

Ořezaná nabídka bez paní Marty, která byla prostě nejlepší. Jak může majitel v komentářích u hodnocení házet chybu na paní Martu? Ona skončila sama, jelikož pan majitel nabídky pěkně ořezal… a hází chybu na zaměstnance, která měla pokyny, jak to dělat, kolik vzorků nabídnout, atd. V původní nabídce byla i řízená degustace, kterou jste také zrušil. To kvůli čemu jezdí lidi na Moravu. Měli jsme v plánu znovu pobyt opakovat, kvůli úžasnému přístupu paní Marty, která by si zasloužila od majitele úctu. Udělala dobře, že odešla. Podnikatel lhář… Opravdu jsem zklamaný z reakce majitele, že dostala výpověď, když to není pravda.

Penzion Na Vinici

Dobrý den, je to Váš názor,ale v mém vyjádřejí toto…Degustace nám v ceně voucheru zůstala, pouze se změnila cena směrem dolu ,což je pozitivní vůči zákazníkovi.A sa­mozřejmně s ní i další služby, což je v podstatě pouze jedna večeře a druhá je na rozhodnutí zákazníků. Tento model se již nyní osvědčil,tak proč v něm nepokračovat.
A interní věci opravdu na veřejnosti nebudu dávat. Pokud Vy jste se setkal s kladným přístupen p. Marty, je to jen dobře. Co se týče p. Marty bylo pouze uvedeno ,pro vysvětlení ,že je ve výpovědní lhůtě. Nic více.Z dalších reakací klientů je ale patrné, že naopak jsou spokojeni. Snažíme se pro své hosty zajistit maximální péči a dle ohlasů je to znát.
Vaše reakce mne samoutnou mrzí a pana majitele neznáte, aby jste se o něm takto vyjadřoval.
za firmu Irena Králová zástupce jednatele firmy, provozní penzionu a kempu

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru