Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Mladší o několik let – injekční omlazení očního okolí

4,3 / 5 Body & Face clinique Praha - Chodov  (mapa) 30 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Anneta Sajnerová

Dobry den, je mi 47 let a mam hluboke mimicke vrasky kolem oci, zaruci tato metoda viditelny vysledek nebo se muze stat, ze k zadnym viditelnym zmenam nedojde? Sajnerova.

Body & Face clinique

Dobrý den, bohužel Vám nemohu dobře poradit, pokud Vás osobně nevidím, resp. nemohu osobně zhodnotit stav Vaší pleti. Každopádně ze zkušenosti, s ohledem na uváděný věk a s ohledem na, že jsou vrásky hluboké, doporučuji aplikaci standardního botoxu. Tuto metodu pak lze použít jako doplněk botoxu či pro prodloužení jeho efektu. Děkuji za dotaz a přeji hezký, večer, Mgr. Pavlína Blažek @Bodyfaceclinique

Petra Matějčková

Dobrý den,

mám dotaz. Z jakých „látek“ se skládá preparát u mezoterapie omlazení očního okolí?

Děkuji za odpověd
Matějčková

Body & Face clinique

Dobrý den Petro, základem preparátu od renomovaného evropského výrobce je kyselina hyaluronová, která je doplněna dalšími, více jak 50ti účinnými látkami, resp. vitaminy, minerály, peptidy apod.. Před ošetřením samozřejmě provádíme test na případnou přecitlivělost. Pokud se chcete podívat na konkrétní složení preparátu, zastavte se kdykoliv na klinice, ráda Vám preparát představím. Díky za dotaz a mějte hezký den, Mgr. Pavlína Blažek @Bodyfaceclinique

Czepczorová

Dobrý den, jaký doporučujete minimálně věk pro toto ošetření, je mi 26, nemám vyloženě hluboké vrásky kolem očí. Je to pro mne vhodné? Děkuji, Cz.

Slevomat.cz

Dobrý den, Kláro, věkové omezení tu je pouze pro osoby, kterým nebylo ještě 18 let. Pokud ještě pořád váháte můžete kontaktovat manažerku kliniky, která Vám určitě ráda poradí, ;) na tel. 774 195 336 po–pá 10–15 hodin. Hezký zbytek dne Janča

Body & Face clinique

Dobrý den, pokud cítíte, že Vaše oční okolí potřebuje zrevaitalizovat, pak je pro Vás ošetření vhodné. Jedná se o výživu očního okolí, kterou lze aplikovat i jako prevenci ve velmi ranném věku. Děkuji za dotaz a přeji hezký den, Mgr. Pavlína Blažek @Bodyfaceclinique

En

Lze využít poukaz na vyplnění rýhy mezi obočím na čele?

Body & Face clinique

Dobrý den, nabízený preparát není dermální výplň ale mezoterapie. Ta slouží k jemnému vyhlazení vrásek. V případě vrásky mezi obočím záleží na její hloubce. Pokud je jen povrchová a jemná, pak tento preparát použít lze ale výsledky budou skutečně přirozené a pokud je glabela hluboká, pak jednoznačně doporučuji klasický botox. Děkuji za dotaz a přeji hezký adventní den, Mgr. Pavlína Blažek @Bodyfaceclinique

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru