Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Relax pro partu i rodinu: Jaro, babí léto nebo podzim u Vranovské přehrady

4,5 / 5 Apartmány Panelcz.cz Jižní Morava (mapa) 4 prodeje

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Martin Sotolář

Dobrý den, když si zakoupím voucher pro 4 osoby (2dospělí a 2děti 6let) je možné připlatit si ještě za jednu osobu dítě 8let? Popřípadě jakým způsobem?
Děkuji Martin

Pod Cornštejnem

Dobrý den,
určitě tato možnost je. Kontaktujte mě na emailu dolezalova@penzion-grasel.cz nebo na telefonním čísle 775 704 669. Pro dohodnutí termínu. Přeji hezký den Doležalová

Anna Savarová

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, když jsme 4 dospělí a jedno dítě 5 let a dvě děti 11let, bylo by mozné ubytování?

děkuji Savarová

Pod Cornštejnem

Dobrý den, určitě. Vyberte termín a kontaktujte mě prosím na emailu dolezalova@penzion-grasel.cz nebo na telefonním čísle 775 704 669. Přeji hezký den Doležalová

Lukáš

Dobrý den,
máte volné termíny v období od 29.3 do 2.4?

Pod Cornštejnem

Dobrý den,
ano máme. V případě zájmu mě prosím kontaktujte na emailu dolezalova@penzion-grasel.cz nebo na telefonním čísle 775 704 669.
Přeji hezký den Doležalová

korunová

dobrý večer,chtěla jsem si objednat pobyt od 3.9. do 8.9.,ale mám problém,chtěla jsem zaplatit převodem,ale tato možnost tam není.Prosím o radu jak tedy zaplatit.Děkuji Korunová

Pod Cornštejnem

Dobrý den paní Korunová,
kontaktujte mě prosím na telefonním čísle 775 704 669 nebo mi zašlete své telefonní číslo na email dolezalova@penzion-grasel.cz
Velice moc děkuji. S přáním krásného dne Doležalová Tereza

Jitka Zábojová

Dobrý den, tento voucher se dá uplatnit jen v daných termínech nebo i o letních prázdninách? Děkuji za odpověď. Zábojová

Slevomat.cz

Dobrý den, voucher je možné využít v období od 2. 3. – 30. 4. 2018 a pak od 2. 9. – 30. 11. 2018. Tedy o letních prázdninách ne. Hezký den Jana

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru