Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Okouzlující šperky z přírodních sladkovodních perel

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jana

dobrý den.no zravna takové co mi nabízíte jsem měla.Mě se líbí s tou kytičkou. Nevadí že je budu vyndávat na koupání,ale jsem ráda že to vím.Děkuji. A koupím.

Nancy Quinn

Dobrý den,

ukotvení perličky je velmi pevné, ale pokud by se cokoliv s náušnicemi stalo, neváhejte se na nás obrátit a vyřešíme:)
Jak pečevat o perly můžete najít zde: https://eshop.nancyquinn.cz/cs/content/8-jak-pecovat-o-perly

Jana

Dobrý den.vydrží perlička na naušnicích i koupání,nebo je lepší naušnice vyndávat.. Měla jsem podobné ze zlatnictví a perlička upadávala i když mi ji opětovně přilepily.Děkuji

Nancy Quinn

Dobrý den,

nevím sice o jaké náušnice byste měla zájem, ale obecně se koupání s perlami nedoporučuje, a to zejména kvůli ztrátě lesku než odpadnutí nebo znekvalitnění kovu. Pokud se chcete nevyhnutelně s perlami koupat, pak doporučuji zvolit náušnice typu famose nebo náušnice famous rose.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru