Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Vertikální gril Domoclip pro kuřátko s křupavou kůrčičkou

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Lenka Hrubá

Také marně čekám, předpokládané dodání 15. 12. Je 20. 12. a stále nic, pouze přišla informace, že dnes možná bude skladem. Jak jej chcete doručit do pátku je mi záhadou. Děkuji za dárek k ničemu. Nepřijde-li včas, budu požadovat vrácení peněz.

Slevomat.cz

Dobrý den, objednávka se nyní připravuje k vyzvednutí. Pokud Vám nepřijde do Vánoc, tak nám napište na podpora@slevomat.cz a pokusíme se to vyřešit. Hezký den, Tereza.

Tereza Křívová

Dobrý den, proč nabízíte gril když ho nemáte? Garance do Vánoc když ho objednáte a zaplatíte do 13.12. Mám ho zaplacený a objednaný od 11.12 a gril nemám!!! Nikdo nic neřešil nepsal musela jsem volat a ptát se kde je balík.Gril do dnešního dne nemám a vy ho vystavujete opět nově? Děkuji

Milana Šamajová

Nenacházím v nabídce Slevomatu, do kterého data je tato nabídka v platnosti. S pozdravem. Šamajová M.

Emgeton Technology

Dobrý den akce na ID1218314 je do 20.2.2018. Děkuji za dotaz a přeji hezký den. S pozdravem Emgeton.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru