Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Plavání a dovádění ve vyškovském aquaparku: 180 minut pro děti i dospělé

4,7 / 5 Aquapark Vyškov Vyškov  (mapa) 1 081 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
andrea

dobry den , jak u vas koupim voucher pro 2 dospele a jedno 2 lete dite, tak aby to bylo na jednom vpuceru prosim??
dekuji Thomesova

Slevomat.cz

Dobrý dne, Andreo, bohužel variantu 2 dospělé nemáme, tady budete muset koupit 2 x voucher pro dospělého. Tedy 2 krát voucher za 119 Kč. Dítě do 6 let má vstup za 25 Kč, který se platí až na místě. Hezký den Jana

Klára W

Dobrý den, po zakoupení voucheru můžu okamžitě uplatnit nebo je tam nějaká časová prodleva? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Kláro, pokud si zakoupíte voucher a již ho budete mít na emailu či zde na svém profilu, není problém. U této nabídky nepotřebujete žádnou rezervaci, jen se nezapomeňte podívat na otevírací dobu. Hezký den Jana

Iveta

dobry den, lze vouchery uplatnit i o vikendech? dekuji za odpoved.

Slevomat.cz

Dobrý den, Iveto, ano, vouchery lze využít bez omezení :-) hezký den

Janina

Dokdy je prosim voucher platny? dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, voucher můžete využít až do konce května, máte tedy spoustu času si zaplavat i vydovádět se :) Krásný den, Klára

Alena

Dobry den chtela bych se zeptat kolik by to stalo pro rodinu .2 dospeli,2 deti do 6 let ,a 2 deti nad 6 let dekuji

Aquapark Vyškov

Dobrý den Aleno,
2 dospělí stojí 2×119,– , 2× mládež je 2×99,– a 2 děti do 6 let 2×25,– Kč, celkem tedy 486,– Kč . Přes Slevomat zakoupíte vouchery pro dospělé a mládež, vstupenky pro děti do 6 let uhradíte na pokladně Aquaparku Vyškov.
Přeji pěkný den, Lída, Aquapark Vyškov

Furch

Dobrý den,
před vánocemi jsem koupil lístky do aquaparku Vyškov na tři hodiny pro seniory za 99kč,místo lístku pro dospělé 129kč.V neděli už jsem dva využil,ale to smenšími problémami.Tak se ptám zda se dají zbylé lístky vyměnit za dospělé za 129kč.Rozdíl bych doplatil.Jedná se ještě o čtyři lístky.
Děkuji
 Furch

Slevomat.cz

Dobrý den pane Furchu,

napsala jsem Vám návrh řešení do emailu, uvidíme, co pro Vás můžeme udělat.

Mějte se krásně!
S pozdravem
 Adéla

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru