Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Nástěnné fotokalendáře z vlastních fotografií

4,8 / 5 AZ FOTO (3 pobočky) Brno  (mapa) 1 146 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
david

Dobrý den, stihnete dodat do Vanoc 2×A4 kalendare, pokud je dnes objednam a nahraju fotky? Diky

Slevomat.cz

Dobrý dne, Davide, garance dodání do Vánoc byla na kompletní objednávky do 8.12.2017 (po zaslání všech dat a přijetí platby za poštovné). Hezký den Janča

Alena

Dobrý den, mohu si vybrat kalendář A4 na šířku (digitisk) nebo jen na výšku?! Děkuji za odpověď.

AZ FOTO

Dobrý den Aleno, můžete mít i kalendář na šířku. Záleží to jen na Vás. Děkujeme

Tereza

Dobrý den, nabízíte za cenu 149,– také variantu, kdy jsou v kalendáři zobrazeny svátky? Předem děkuji za odpověď.

AZ FOTO

Dobrý den Terezo, varianty se svátky ve velikosti A4 nemáme v nabídce. Děkujeme

Alena

Dobrý den, koupila jsem si tři vouchery – jeden s poštovným a dva bez, tudíž by mi kalendáře měly přijít v jedné zásilce. Vytvořila jsem si koláže z několika fotek, tak doufám, že problém při vkládání fotek nebude, jen teda se chci zeptat – musí být všechny kalendáře stejné nebo může být každý jiný (vytvořený z jiných fotek)?! A jak při tom postupovat, aby byl každý kalendář sestaven z jiných fotografií (koláží). Děkuji za odpověď.

AZ FOTO

Dobrý den Aleno, pokud budete mít různé kalendáře, tak je potřeba vytvořit každou objednávku zvlášť. Koláže nejsou žádný problém. Jen prosím do poznámky v každé objednávce uveďte požadavek na sloučení objednávek, jinak bude zasláno samostatně. Děkujeme.

Aja

Dobrý den,
mohu do poznámky uvést několik voucheru? dnes jsem zaplatila, doufám že zítra budete to mít na účtě, akorát nevím jestli dostanu to do Vánoc ?(( Na svých stránkách píšete, že za poplatek 20% od ceny objednávky doručíte za 7 dnů.

AZ FOTO

Dobrý den Ajo, do poznámky můžete uvést více voucherů. Pokud chcete kalendáře ještě do 22.12., je potřeba objednat s expresním zpracováním – cena navíc je 20% ze standardní ceny kalendáře. Děkujeme

Bara

Dobry den, myslite si, ze pokud objednam dnes 3 kalendare a platba prijde zitra na ucet, stihnu si pri osobnim odberu vyzvednout do Vanoc? Dekuji

AZ FOTO

Dobrý den Báro, pro dodání do Vánoc je nyní potřeba objednat s expresním příplatkem (20% ze standardní ceny). Doplatek uhradíte při vyzvednutí. V případě zájmu o dodání do Vánoc připište prosím požadavek na expresní výrobu k voucheru do poznámky v objednávce. Děkujeme

Petra

Dobrý den, mohu vložit více fotografií na jednu stranku?
Děkuji za odpoved

AZ FOTO

Dobrý den Petro, můžete vložit 1 až 4 fotografie do jednoho listu kalendáře. Děkujeme

Petra

Dobrý den, mohu sestavovat kalendař ješte před tim než mi prijde voucher?

AZ FOTO

Dobrý den Petro, voucher je potřeba vložit do poznámky v objednávce. Ale začít sestavovat kalendář můžete samozřejmě i bez voucheru. Děkujeme

Hana Novotná

Dobrý den, mohu kalendář na zakoupený voucher objednat až po vánocích? Jsem mimopražská a mám cestu do Prahy až 31.1.2018. Je možné zhotovený kalendář v tomto termínu vyzvednout a do kdy musím objednávku odeslat, abych měla jistotu, že bude v uvedeném termínu hotový? Děkuji za odpověď

AZ FOTO

Dobrý den Hano, termín výroby je 10 pracovních dní. Jen upozorňujeme, že 31.12.2017 máme zavřeno. Více na http://www.azfoto.cz/informace/oteviraci-doba-vanoce . Děkujeme

Gaba

Dobrý den,
V odpovědi píšete, že je možné voucher vrátit, ale na slevomat portáli mi píše, že se jedná o výjimku bez možnosti vrácení voucheru. Jak to teda je?

Slevomat.cz

Hezký den, Gabo,

jestliže máte s vouchery nějaké potíže, rádi Vám pomůžeme, pošlete nám zprávu na email podpora@slevomat.cz.

Jistě vše vyřešíme :)

Za Slevomat,

 Ivča

Lucie

Dobrý den,
pokud si zakoupím fotokalendář A4 a dám pod sebe dvě fotky na výšku, budou fotky dostatečně velké, nebo se jejich rozměr o dost zmenší, a je lepší nahrávat pod sebe dvě fotky na šířku? V náhledu se mi zdá, že dvě vložené fotky na výšku vypadají v kalendáři hodně malé. Jak to bude vypadat v reálu?

AZ FOTO

Dobrý den Lucie, určitě je lepší nahrávat fotky na šířku. Náhled je v reálném poměru stranu, takže jak vidíte v náhledu, taková bude velikost fotek. Děkujeme

Tomáš

Dobrý den,
proč je A3 kalendář na šířku menší než na výšku? Ono to nevypadá na první pohled, ale je to menší poměrně o dost na plochu fotky/kalendáře, když porovnám oba rozměry na sebe. Lze zakoupený voucher zrušit?

AZ FOTO

Dobrý den, pokud Vám rozměr nevyhovuje, můžete voucher samozřejmě vrátit. Děkujeme

Alena Hanusová

Dobry den,jiz jsem zakoupila voucher na fotokalendar A4.Mam zvolit pri sestavovani kalendare moznost digi tisk nebo foto tisk?A daji se fotografie v programu jeste nejak upravovat?Dekuji za odpoved s pozdravem Alena

AZ FOTO

Dobrý den, zvolte prosím A4 digitisk. Fotografie při tvoření kalendáře již nelze upravovat. Děkujeme

Jana

Dobrý den.mám objednaný voucher na fotografie s poštovným.Bylo by možné poslat kalendář společně nebo musím objednat kalendář s poštou?Děkuji

AZ FOTO

Dobrý den, pokud objednáte kalendář i plakáty ve stejné objednávce, tak lze zaslat společně. Děkujeme

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru