Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Roční předplatné časopisu Rozmarýnka pro tvořivé děti

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Jana

Dobrý den.Jak uplatním slevu 59 na dárkové balení voucheru v kreditech,které mi dnes propadnou?časopis jsem předplatila včera ale chtěla bych ten voucher od vás,protože ho nemám kde vytisknout. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, pokud při objednávce zaškrtnete „Tohle kupuji jako dárek“, při platbě pak budete moct zaškrtnout „Uplatnit kredity“ ;) Hezký den

Verča

Dobrý den, mohu poprosit o informaci, jak poznám, že objednávka skutečně proběhla? Zadala jsem na uvedený odkaz číslo svého voucheru, vyplnila adresu, kam má být předplatné zasíláno, ale žádné potvrzení mi nepřišlo. Na Slevomatu se mi zobrazuje, že objednávací proces nebyl dokončen. Děkuji za informaci. Veronika

Časopisy pro volný čas

Dobrý den,
napište nám na: predplatne@provolnycas.cz, prověříme to.

Jana

Pro jakou věkovou kategorii časopis je??? Dceři je 10 let a pořád ráda něco vyrábí, ale aby to nebyl časopis spíše pro „mrňata“

Časopisy pro volný čas

Dobrý den,

časopis je určený zhruba pro děti předškolní a děti prvního stupně ZŠ.

Ludmila N.

Dobry den, lze 7 cisel z roku 2017 zaslat na jinou adresu, nez kam poputuje zbytek predplatneho?Dekuji za odpoved.Lida

Časopisy pro volný čas

Dobrý den,
časopisy automaticky posíláme na adresu uvedenou v objednávkovém formuláři.
Pokud byste potřebovala individuální změnu, napište nám prosím na: predplatne@provolnycas.cz

Marcela

Dobrý den, potřebovala bych jako dárek, ale ne k vánocům, ale až na březen. Je možno první dvě čísla objednat na jinou adresu? Mám to uvést hned při objednání nebo nahlásit změnu až v později a kdy by byl tedy ten správný čas? Děkuji, Marcela

Časopisy pro volný čas

Dobrý den,
změnu adresy nám prosím nahlašte teprve až bude aktuální, tj. až v březnu. Napište nám jí na: predplatne@provolnycas.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru