Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Helikoptéra nebo dva soubojové vrtulníky na dálkové ovládání

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Pavla Homolkova

Dobry den, zakoupili jsme detem k vanocum. Jeden se bohuzel neudrzi ve vzduchu i po vymene baterii. Posilala jsem email na vas servis a nikdo neodpovedel. Proto zkousim touto cestou. Musim poslat zpet oba dva?

RC-M.cz

Dobrý den, e-mail jsem bohužel nenašel. Určitě stačí zaslat na reklamaci ten vadný kus, pokud víte jistě že všechny ostatní součásti balení (druhý vrtulník, oba ovladače) jsou v pořádku. Reklamaci vyřešíme obratem. Děkuji a s pozdravem, Josef

Daniel Harasim

Dobrý den, mel jsem uplne ty stejne a kdyz jsem je měsíc nepouzival tak úplně přestali fungovat a to jsem vymenil baterky a nabil je. Stane se to i s timahle

Slevomat.cz

Dobrý dne, Daniele, nedokáži přesně předpovědět, zda se s nimi může něco stát, ale určitě máte možnost zboží reklamovat. Hezký zbytek dne Janča

Anna Břichnáčová

Budu zboží reklamovat, problém je podobný jako v předešlém dotazu- jeden z vrtulníku špatně létá . Vyzkoušíte mi nové zboží než pošlete ? Bylo to pro děti obrovské zklamání , tak doufám ze výměna se podaří

RC-M.cz

Dobrý den, jedná se o elektronické hračky a v tom množství se závada může přihodit.. bohužel do výrobku nevidíme :( Standartním postupem je, že v případě reklamace před odesláním testujeme. S pozdravem, Josef

Jan Schwáb

Dobrý den,
chci se zeptat, zda jste schopni doručit tento produkt do 22.12., tedy do Vánoc, pokud bych dnes objednal a zaplatil.
Děkuji za odpověď.

RC-M.cz

Dobrý den Jane, my nedoručujume. Mohu pouze slíbit, že budeme expedovat ihned – tedy v pondělí. A mohu Vás také ubezpečit, že podle zkušeností z let minulých budou mít zákazníci pod stromkem i dárky, které zákazníci objednají a my vyexpedujeme ve čtvrtek (dopoledne). Tedy v absoulutní většině.. samozřejmě výjimka se přihodit může… Hezký den, Josef

Pavlína Jirkova

Nekvalitni baterie v ovladaci jo?? Hmmm tak to bych musel byt uplny kokot abych nepoznal kvalitni baterie do ovladace ktere jsem dvakrat vymenil.. Neni mi 80 let a v elektronice se vyznam mozna vic nez vy.. Bude lepsi si tento problem opravit sam nez cekat mesic na vyřízení.. Je to darek k vanocum ktery radeji ani davat nebudu.. Mejte se a preji vam moc moc spokojenych zakazniku..

RC-M.cz

Nechápu Vaší reakci. Chtěl jsem Vám pomoct a jen jsem zmínil, že se nám tyto případy s bateriemi v ovladači občas stávají. Když se například použijí nabíjecí. Nemyslel jsem tím rozhodně nic z toho co jste o sobě napsal. A ani to, že by to byl Váš případ, nejsem jasnovidec. PS: reklamace řešíme obratem. Děkujeme a i Vám jen vše dobré. S pozdravem, Josef

Pavlína Jirkova

Obdrzel jsem tento produkt.. Jeden vrtulnik leta jen minutu a pak uz se nezvedne… Hodne lidi si tento produkt stezuji.. Chtel bych tento produkt reklamovat ale bojim se ze nove zbozi bude jeste v horsim stavu.. Budeme se muset spokojit s jednim funkcnim vrtulnikem.. Vas obchod opravdu doporucovat nikde nebudu..Zbozi neodpovida popisu…

RC-M.cz

Dobrý den,
chápu vaše rozhořčení když něco nefunguje jak má, nicméně Vaše závěry jsou neobjektivní a nefér! :( Tento produkt má mnoho a mnoho spokojených uživatelů, tím si můžete být jist/a. To že prodejce nevidí do krabice a že jakýkoliv produkt může mít závadu a také jí někdy mají (jde přeci o technické věci s elektronikou). Od toho jsou tu reklamace. Obraťte se prosím na nás a můžu Vás ujistit, že každou reklamaci vždy odpovědně vyřešíme. Zbož pak i kontrolujeme a zkoušíme. Naše zkušenost je, že často jsou problémem nekvalitní baterie v ovladači, například… Přeji hezký den, Josef

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru