Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Za krásami Moravského krasu: Moderní ubytování, wellness i slevy na sport

4,5 / 5 Hotel Olberg Jižní Morava (mapa) 228 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Sabina Hájková

Dobrý večer, můžu se zeptat, zda můžeme vzít sebou i malého čistotného buldočka nebo se psem není povoleno přijet?

Děkuji moc.

Hájková Sabina

Hotel Olberg

Dobrý den, je nám líto paní Hájková, ale ač máme zvířátka rádi, k nám na hotel bohužel nemohou.
Václav Rech

Anna

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda jde voucher využít o jarních prázdninách tj. od 5–11. 2. 2018?

Hotel Olberg

Dobrý den, děkujeme za zprávu. Ano, v tyto termíny není problém voucher využít.
Václav Rech

Michaela

Dobry den chci se zeptat zda mate volny termin pres Vanoce, respektive od 23.12.2017 dekuji za odpoved

Hotel Olberg

Dobrý den,
bohužel v termínu 24.12. a 25.12. je hotel uzavřen, první volný termín máme od 26.12.-30.12. další pak 9.1.2018.
Přeji hezký den
Kovařík

Aleš Nevrlík

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli by se u vás nenašel ještě jeden volný voucher ,,3 dny (2 noci), 2 osoby · Kdykoli,,. Děkuji za odpověd. Koupil bych ihned.

Slevomat.cz

Dobrý den, Aleši, stále je i tento balíček v prodeji, tak neváhejte, ať Vám ho někdo „nevyfoukne“. :-) Krásný den a užijte si to!

Veronika

Dobrý den chtěla bych se zeptat, kolik by stála večeře na jeden den pro dvě osoby, kdybych si ji chtěla k balíčku připlatit?Děkuji Kohutová

Hotel Olberg

Dobrý den paní Kohutová,
v hotelu je hotelová restaurace kde si můžete bez problémů objednat jídlo s jídelního lístku cenová relace je od 105Kč
Přeji hezký den

Kateřina Chromcová

Lze si welnes pronajmout za priplatek I soukromne ?

Hotel Olberg

Dobrý den, připlatit soukromé wellness si můžete. Ceník najdete na našich stránkách.
 Václav

Hotel Olberg

Dobrý den, připlatit soukromé wellness si můžete. Ceník najdete na našich stránkách.
 Václav

Kateřina Chromcová

Dobry den do kolika hodin se prosim musime ubytovat lze I k veceru děkuji?

Hotel Olberg

Dobrý den, po domluvě se zle ubytovat do 23 hodin.
 Václav

Nica

Dobry den, kolik by, prosim, stalo doplaceni obedu / veceri pro 2 dospele osoby pri pobytu na 4dny? Dekuji. Nica

Hotel Olberg

Dobrý den, ve všední den můžete využít polední menu od 75 Kč, o víkendu pak od 120 Kč. Večeře formou polopenze by pak stála 150 Kč.
 Václav

Dana Schweidlerova

Dobry večer chtěla by jsem se zeptat jestli mate volny termim 28,29,30.1.2018,Mě­li bychom zájem o baliček č 1.Předem děkuji za odpověď Dana Schweidlerova

Hotel Olberg

Dobrý den, paní Schweidlerova, děkujeme za vaši poptávku. Můžete zakoupit otevřený pobyt na slevomatu a poté provedete emailovou rezervaci. Doplatek za pobyt v tomto termínu bude 390 Kč/noc za pokoj.

Helena

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat zda by bylo možné rezervovat 20 min.venkovního bazénu nebo vířivky o samotě.Mám 2 klientky po mrtvici a schyzofrenií a moc se jim Vaše nabídka líbí.Další dotaz ,zda je možnost objednání masáží.Děkuji He­lena

Hotel Olberg

Dobrý den, myslím, že malým doplatkem by neměl být problém vyměnit veřejný vstup do wellness za privátní na 60 minut.
Se změnou se pak můžete obrátit přímo na mne. Masáže nejsou problém. Najdete je na stránkách hotelu. Bylo by vhodné je objednat minimálně týden dopředu.

Václav Rech

Jana

Dobrý den. Pokud máme 3 děti (15 let, 12 let, 9 měsíců), máme koupit jeden voucher pro dva dospělé a na místě doplatit pobyt pro děti (máte pokoj pro čtyři lidi a dětskou postýlku) nebo koupit dva vouchery?

Hotel Olberg

Dobrý den, děkuji Vám za otázku. Můžete zakoupit jeden kupon. Doplatek za dvoupokojový apartmán bude 590 Kč noc se snídaní pro 4 osoby.
 Václav

Josef

Dobrý den, když uvadíte že máte venkovní vyhřívaný bazén..funguje třeba i kdyby bylo venku –10? děkuji

Hotel Olberg

Dobrý den, děkujeme za dotaz. Ano, bazén funguje za každého počasí.
 Václav

Hana

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, v kolik hodin je nástup, když uvádíte 3 dny (2 noci). A v kolik hodin je 3. den odjezd. Děkuji za Vaši zprávu.

Hotel Olberg

Dobrý den, Ubytovat se u nás můžete od 14 hodin. Opustit pokoj je pak potřeba do 10 hodin. Když to podmínky dovolí, Dá se před příjezdem domluvit i na jiných časech.
 Václav

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru