Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Tři dny ve Varech se snídaněmi i super masáží přímo u lázeňské kolonády

4,0 / 5 Hotel Maltézský Kříž*** Karlovy Vary (mapa) 17 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Lenka Poláčková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na možnost ubytování v období 9.-11.2. pro 2 osoby. Děkuji za odpověď

Hotel Maltézský Kříž***

Dobrý den paní Poláčková, po našem telefonickém hovoru jsem Vám již tento termín rezervovala, na emailu máte ode mě potvrzení rezervace.

Jana

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na možnost ubytování v období 29. – 31. 1. pro 2 osoby.
 Děkuji

Hotel Maltézský Kříž***

Dobrý den, v ternto termín je možné se ubytovat, pro rezervaci použijte email: hotel@maltezskykriz.cz

Sarka

Dobry vecer, chtela jsem se zeptat zda mate pokoje s balkonem.

Hotel Maltézský Kříž***

Dobrý den, bohužel, nemáme žádné pokoje s balkonem.

Alena Dušková

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jaké by byly podmínky pro dítě, kterému bylo víc než jeden rok, ale ještě mu nebyly dva (v informacích je jen věk do jednoho roku a pak od dvou let :-)).
Předem děkuji a jsem s pozdravem,

Hotel Maltézský Kříž***

Dobrý den, pokud bude dítě s Vámi na lůžku, tak za podmínky jednoletého, pokud na přistýlce, tak stejně jako starší dvou let.

Jan

Dobrý den,
jaká je,prosím vzdálenost hotelu od autobus. příp.vlakového nádraží?
Nástup na pobyt je možný kdykoliv? I o víkendech?
 Děkuji

Hotel Maltézský Kříž***

Dobrý den, vlakové nádraží je vzdáleno 2,7km a zastávka MHD „Divadelní náměstí“ pak 300m od hotelu. Nástup na pobyt je možný kdykoliv po rezervaci volného termínu. Pokud bude volný víkend tak i tehdy.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru