Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

I příprava čaje může být legrace: darujte čaj z rozpouštěcích medvídků

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Vaverka

Dobrý den, kdo je, prosím, výrobce? Děkuji

Lipoo

Dobrý den, kontakt naleznete zde: http://www.medvidkovycaj.cz/kontakty/

veronika vlčková

Dobrý den, budete ještě opakovat tuto akci? Děkuji

Lipoo

Dobrý den, budeme se snažit. Případně se koukněte na www.lipoo.cz nebo www.medvidkovycaj.cz a pošlete nám zprávu.

Jitka Benešová

JSEM ZE ŠUMPERKA NEDÁ SE TO NĚKDE VY ZVEDNUT KVŮLI POŠTOVNÉMU

Lipoo

Dobrý den, osobní vyzvednutí v Šumperku ani nikde poblíž bohužel není možné.

Lenka

Dobrý den ,dočetla jsem se tedy že se vhodí 2–3 medvídky do šálku ale přidavám se k otázce kolik jich je v jednom sáčku at vím kolik cca porcí jde udělat. Děkuji za odpověď.

Lipoo

Dobrý den, ano 2–3 kusy medvídků zaléváte, tedy z jednoho sáčku uděláte přibližně 5 šálků čaje. V balení je vždy 10 medvídků.

Eva Štajnrtová

Dobrý den, jaké je množství cukru? Bude čaj hodně sladký, nebo jen mírně? Děkuji.

Lipoo

Dobrý den, jak sladký bude čaj závisí na počtu medvídku, které zalijete vodou. Nejlépe 2–3 kusy a čajík je optimálně sladký, někdo dává pouze jednoho.

Nina K.

Dobrý den. Kolik čajů udělám z jednoho balíčku (3ks čajů)? Osobní odběr je možný?

Lipoo

Dobrý den, osobní vyzvednutí bohužel není možné. Z jednoho balíčku uděláte nejčastěji 5 šálků čaje – pokud budete zalévat 2 medvídky, záleží však jak sladký čaj máte rádi. Někdo zalévá jednoho medvídka, někdo tři. V balení je celkem 10 medvídků.

Jakub Vaniš

Trošku mě to mate, mám dotaz, kolik v případě první varianty obdržím balíčků? Tři čaje? Tedy tři balíčky ? A kolik je v jednom medvídků, tj, kolik jich cca udělám? Lze např.koupit jen mátové? Osobní převzetí je možné?

Lipoo

Dobrý den, v případě první varianty obdržíte 3 balíčky Medvídkových čajů. Z jednoho balíčku uděláte nejčastěji 5 šálků čaje – pokud budete zalévat 2 medvídky, záleží však jak sladký čaj máte rádi. Někdo zalévá jednoho medvídka, někdo tři. V balení je celkem 10 medvídků. Osobní převzetí nyní není možné. Mátový Medvídkový čaj samostatně můžete koupit na našem eshopu www.medvidkovycaj.cz

Monča

Dobrý den, je možné i osobní vyzvednutí čajů? Předem děkuji za odpověď.

Lipoo

Dobrý den, osobní vyzvednutí bohužel není možné.

Lipoo

Dobrý den, osobní vyzvednutí bohužel není možné.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru