Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Gurmánské sushi sety v luxusní restauraci Sakura Sushi

4,7 / 5 Sakura Sushi Mělník  (mapa) 303 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Kateřina R.

Dobry den, je u vas mozne poveceret s malym ditetem (1rok) – pripadne mate k dispozici detskou zidlicku? Dekuji, Katka

Sakura Sushi

dobrý den. ano samozřejmě je to možné. dětskou židličku máme

Tom D.

Dobrý večer, chtěl bych se zeptat, zda jste již obdrželi moji platbu z banky ohledně voucheru na jídelní set pro 2 osoby. Platbu jsem zadal již před vice jak týdnem a do teď mi nepřišla žádná informace,že byla platba přijata nebo že je voucher dokonce zpracováván. Můžete mi prosím potvrdit, že je vše v pořádku a budu moci tento dárek manželce na vánoce dát a následně si u vás termín návštěvy rezervovat☺ Díky moc za zpětné info.
Dyntera Tomáš

Sakura Sushi

Dobrý den zasílání a zpracování dárkových voucherů má na starosti slevomat, mi k tomu přístup nemáme. Musíte kontaktovat slevomat.

Petra Čermáková

Dobry den, rada bych se zeptala, co obsahuje set pro 1 osobu a co obsahuje set pro 2 osoby? Dekuji

Sakura Sushi

Dobrý den, vše je popsáno v nabídce slevomatu po pravé straně obrazovky když si rozkliknete nabídku menu 1 nebo menu 2. Navíc jsou tam fotogragie kde jsou skutečná menu vyfocena.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru