Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

60 minut zábavy pro dva na „sedmimílových“ skákacích botách

5,0 / 5 Jaculus sport Plzeň  (mapa) 77 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Kateřina Krčková

Dobrý den,
ráda bych tento zážitek koupila pro děti. Chtěla jsem se zeptat, jestli by v rámci tohoto voucheru bylo možné se domluvit na jedné klasické a jedné dětské verzi bot. Synovi je 12 a hodně sportuje, tam by to mělo být v pohodě, ale dceři je 8 a myslím, že by pro ni byla dětská verze vhodnější. Předem děkuji za odpověď.

Jaculus sport

Dobrý den,
pokud je synovi 12 a sportuje, myslím, že úplně hravě zvládne dospěláckou verzi.. :)
Nicméně dětskou verzi mám vždy také u sebe.. ale ze zkušenosti, bude běhat určitě na dospěláckých :)

Pěkný den

Jan Šlehofer

Jaculus sport

Dcera půjde na dětské mám je také

Stánina

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat od kolika let je možné se zůčastnit.Mám děti 10 a 15 let.Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, děti v tomto věku můžete vzít s sebou :-) hezký den

Jaculus sport

Dobrý den,
15-ti letý úplně v pohodě, u 10ti- letý by měl vážit alespoň 30 kg, nicméně mám i dětskou verzi bot..Můj syn skákal též v 10ti a zvládl to :)

Nebál bych se toho, možná nevydrží celou hodinu, ale mám v rámci zážitku, vždy sebou hoverboard ( minisegway), většina lidí( i dospělých), se ráda naučí a vyzkouší i tuhle jezdící mašinku.

Pěkný den

Jan Šlehofer

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru