Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Letecky do Dubaje s možnou návštěvou Abu Dhabí: 4 noci v hotelu se snídaní

4,8 / 5 CK Grand Travel Dubaj - Spojené arabské emiráty 2 prodeje

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Ondřej Vávra

dobry den, chtel bych se zeptat jestli by slo koupit vochouer i zitra, protoze jsem si vsiml az ted,ze to konci za hodinu :(. Musel bych se zeptat otce, jestli muzou tuto dobu a zitra bych dal vedet. Chci to darek pro mamku k 60. predem dekuji.
S pozdravem Vavra

CK Grand Travel

Dobrý den, pro více informací pište na info@grandtravel.cz nebo volejte na tel +420603 516 425, Grand Travel, sr.o.. Volná místa máme:)

Tomáš Tom

Dobrý den, lze cestovat i jako jednotlivec ?

CK Grand Travel

Dobrý den, určitě lze takto cestovat. Zde je potom příplatek za jednolůžkový pokoj. Bartáková, Grand Travel

Strašilova

Dobrý večer,ráda bych se zeptala,zda nebude tento zájezd take v nabídce v týdnu 12.-19.února.
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Strašilová, zatím v nabídce nic takového není, ale kdo ví, co bude. Nicméně pokud nechcete přijít o podobné nabídky od tohoto poskytovatele, doporučuji nastavit odběr novinek ;) Hezký den Janča

Iva Losmanová

Dobrý den
,mám dotaz, jak dlouho trvá cesta z Prahy letadlem?? A zda je po celý den průvodce k dispozici? Slyšela jsem ,že jinak než taxíky se tam nedá po městě cestovat . Děkuji za info Jana

CK Grand Travel

Dobrý den,
cesta do Dubaje trvá cca 6 hodin. Průvodce letí s Vámi již z Prahy a zpět. A je Vám samozřejmě po celou dobu zájezdu k dispozici. Pro pohyb městem budete mít privátní transfer a využijete i místní metro. Přeji krásný den, Navrátilová Lenka, Grand Travel, s.r.o.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru