Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Minimalistické a elegantní hodinky Pattic pro pány i dámy

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Daniela

Dobrý den,
mám dotaz zda hodinky Hodinky PATTIC LPW49-B mají i datumovku. Z obrázku se jeví, jako že jo, ale není to jednoznačné. Děkuji moc předem

Slevomat.cz

Dobrý den, Danielo,

tyto hodinky datumovku nemají.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat :)

hanka

Hodnota hodinek je opravdu kolem 13ookc dekuji ??

Slevomat.cz

Klenoty Buráň opravdu běžně tyto hodinky prodávají za cenu kolem 1300 Kč. :)

hanka

Libi se mi hodinky s ruzovym paskem lze uhradit a do kdy bych musela vyzvednout a je to v globusu??mozna pristi tyd.bych o vikendu byla v olomouci.

Slevomat.cz

Krásný den, Hanko. Hodinky je třeba uhradit předem. Poté, co obdržíme peníze se odešle Vaše objednávka i poskytovateli. Výběr doručení si zvolíte dle vlastního uvážení, ale pokud budete chtít osobní odběr, tak to lze zvolit buď: Obchodní galerie Arkáda v Prostějově a nebo v Olomouci v Olomouc City. :) Janča

hanka

A kde je city olomouc jak je globus??a lze vyzvednout pokud objednam i o vikendu?nebo jakaje otviraci doba??

Slevomat.cz

Ano, Olomouc city se nachází tam, co Globus. Otevírací doba je Po-Pá 10:00–21:00 nebo v So-Ne 9:00–21:00. :) Janča

Jaroslava Krňanská

dobrý den, mám alergii na nikl, obsahují kovové části přiléhající ke kůži nikl?
Děkuji za odpověď

Klenoty Buráň

Dobrý den, pouzdro hodinek obsahuje nikl, pokud jste alergická doporučuji hodinky z titanu. Titan lehký protialergický kov.
Přeji hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru