Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

I vy můžete mít zářivý úsměv: Ordinační bělení zubů

4,9 / 5 Zubní ordinace Rakita Praha - Stodůlky  (mapa) 43 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Radka

Dobry den. Na hornich jednickach mam horsi pigmentaci, obcas svetlejsi flicky. Pouzivala jsem domaci beleni opalescence 20% a vzdy bez problemu. Je vase beleni pro me vhodne? Diky

Zubni ordinace Rakita

Dobrý den,
Pokud bělení pomoci opalescenci bylo bez problému, bude bez problému i nase, působí totiž zhruba na stejném principu.
S pozdravem
Zubní ordinace

Lukáš

Dobrý den, chtěl bych se zeptat pokud mám mrtvý zub je pro mě lepší jít na výměnu celého zubu před nebo po bělení ?

Zubni ordinace Rakita

Dobrý den,
Lepší nejdřív zuby vybelit a pak udělat mrtvý zub.

Petra

Dobrý den, jedná se o gel Opalescence? Děkuji Petra

Zubni ordinace Rakita

Dobrý den
Ne, jedna se jiný prostředek.
S pozdravem zubní ordinace Rakita.

Teris

Hezký den, mohu se zeptat, zda je nějaká možnost vybelit i implantát? Měla bych o bělení zájem ale jednu trojku mám právě implantát. Děkuji za radu.

Zubni ordinace Rakita

Dobrý den,
bohužel implantat stejně jako plomba se vybělit neda, jelikož se jedna o umělý material, jde vybělit jen pravé zuby,
S pozdravem,
Zubni ordinace Rakita.

Edita Kotlářová

Dobrý den, Chtěla bych se zeptat, zda je možné uplatnit na bělení zubů Sodexo Flexi Passy??
 děkuji

Zubni ordinace Rakita

Dobrý den
penize za akce klient plati společnosti slevomat, proto asi bude spravné když se na ně s teto otazkou obratite.
S pozdravem,
Zubní ordinace Rakita

Michaela

Dobrý den, o jakou formu bělení zubů jde? Jakým způsobem? A kdybych si chtěla připlatit za dentální hygienu před zákrokem, na kolik prosím vyjde? Díky.

Zubni ordinace Rakita

Dobrý den,
Jde o bělení peroxidovym gelem, je to uvedeno v popisu akce.
dentalni hygiena stojí 1500 Kč.
S pozdravem zubní ordinace Rakita.

Simča Šimáčková

Dobrý den,
Uvažuji o koupi voucheru. Ráda bych se zeptala, proč recenze hovoří o dentální hygieně,když v ceně bělení zubů dentální hygiena není? Děkuji za odpověď.

Zubni ordinace Rakita

Dobrý den,
Protože hygiena je to další služba kterou mivame v akci, a recenze jsou na nás jako na poskytovatele…
S pozdravem
zubní ordinace Rakita

Zuzana

Dobrý den. Stačí jedna návštěva nebo je potřeba zákrok opakovat? Případně o kolik odstínu se zuby vybělí. Děkuji

Zubni ordinace Rakita

Dobrý den,
Jedna návštěva většinou stačí. To o kolik odstínu se zuby vybeli, záleží na výchozí barvě. Čím zuby před zákrokem belejsi tak logicky pak méně patrný efekt.

Lenka

Dobrý den, když mám jeden zoubek mrtvý, tudíž tmavší můžu si dát vybělit zuby u vás touto metodou?
Děkuji
Hezký den

Zubni ordinace Rakita

Dobrý den,
“Mrtvý zoubek” se bohužel nevybeli, a pokud vybelit si zuby tak bude jeste víc vidět… v tomto případě je potřeba se o tenhle zub komplexně postarat, to znamená endodonticky ho ošetřit, vybelit zevnitř a pak zaplombovat kanálky… ten zákrok není součástí naši akce. Doporučujeme se obrátit na vašeho zubaře.

Petr

Dobrý den, je součástí voucheru i dentální hygiena?

Zubni ordinace Rakita

Dobrý den
Hygiena není součástí této akce.
S pozdravem,
zubní ordinace Rakita.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru