Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vzhůru na palubu: vyhlídková plavba na raftech skrz CHKO i historickou Olomouc

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Vendula

Dobry den,jede na raftu osoba,která tomu rozumí nebo pojedeme pouze my dekuji

PEŘEJ tours

Dobrý den, ano na raftu vždy jede instruktor, který loď řídí a vypráví zajímavosti k památkám, které uvidíte z raftu.

Renata

Dobrý den, je to tedy tak, že na místo nástupu se dopravíme vlastní dopravou a z místa výstupu nás potom odveze autobus zpět na místo nástupu? Nebo tam i zpět se dopravujeme vlastní dopravou? Děkuji za odpověď.

PEŘEJ tours

Dobrý den Renato, na místo nástupu plavby se účastníci dopravují sami, nejčastěji MHD Olomouc. Po plavbě účastníky nerozvážíme. Podrobné informace o nástupním a výstupním místě a o dopravním spojení naleznete na http://www.perej.cz/plavby-historickou-olomouci/vyletni-plavby-historickou-olomouci/trasa-iv/. Hezký den

Libor

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, kolik osob se vejde do 1 raftu. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Libore, dohledala jsem pro Vás informaci přímo u obchodníka a do raftu se vejde maximálně 6 lidí! Krásný den. Sára ;)

Michaela

Dobrý den,
v poznámce jsem si přečetla, že můžou na raft i mladší děti za doplatek. Jak moc mladší – dcera bude mít tou dobou 3 roky. Je to přijatelné? Samozřejmě bychom ji měli neustále pod dohledem. Jde mi o to, zda vám to nebude komplikovat organizaci, jestli máte i pro taková prťata vestičky, apod.
Už jsme s vámi před časem jeli a vzpomínáme na to stále:-)
Děkuji za odpověď.

PEŘEJ tours

Dobrý den, vesty pro takto malé děti máme, stačí je jen nahlásit při rezervaci dopředu ;-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru