Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dámské kabáty Alpine Pro v polopřiléhavém střihu Regular Fit

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Pavlína

Dobrý den, chtěla bych Vas poprosit o reálně změřenou délku kabátu A vel. L a M + reálné míry kabátu A vel. M. Kamarádka prosí o míry kabátku B vel. M i L + jejich délky. Bylo by poštovné jen jedno i při koupi 2ks kabátů? Děkuji Pavlína

zuzka

Dobrý den chtěla bych se zeptat jak dlouhý je ten delší kabát a jestli máte ještě delší až ke kotníkům.Děkuji

K Sporting s.r.o.

Dobrý den zuzko,

jakou velikost si přejete změřit? A bohužel kabáty ke kotníkům nemáme skladem.

Přeji Vám hezký den. Petra

Erika

Dobrý den, tak jsem v rozpacích z vámi uváděných velikostí. Podle tabulky u nabídky bych si měla objednat XXL, ale podle výše uvedené odpovědi na jiný dotaz (Dobrý den Hano, zasílám rozměry kabátu A ve velikosti XL: šířka přes prsa – 55 cm, šířka v pase – 52 cm, šířka přes boky – 59 cm. Velikost L: prsa – 50 cm, pas – 47 cm, boky – 53 cm.
Přeji Vám hezký den. Petra) mě stačí XL.
Čemu tedy mohu věřit? Děkuji Erika

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Eriko,

rozměry, které jsem zaslala v předešlém dotazu, jsou reálně změřené.

Přeji Vám hezký den. Petra

Lenka Sedláčková

Dobrý den,
Zaslala by jste mi prosím rozměry druhého typu kabátu -L,XL,XXL.
Bude to jako dárek, tak aby to sedělo ;-)

Slevomat.cz

Dobrý den Lenko,
rozměry kabátů jsou vypsány v tabulce velikostí.

Přeji hezký den :)

Zuzka

Dobrý den,
je prosím možné si objednat 2 velikosti a v případě, kdyby neseděl jeden nebo oba do 14 dni vrátit i přímo na provozovne?
Děkuji ZB

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Zuzko,

určitě to takto provést můžete. Vrátit můžete na našich prodejnách ve Slaném nebo v Lounech.

Přeji Vám hezký den. Petra

Renata

Dobrý den, mají oba dva kabáty stejnou délku? Pokud ne, tak prosím o informaci, který z nich je delší. Děkuji Vám za odpověď.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Renato,

delší je kabát typ A :-)

Přeji Vám hezký den. Petra

Hana

Dobrý den, když potřebuji velikost větší L nebo XL, jaké to odpovídá velikosti vašeho kabátu? Děkuji

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Hano,

zasílám rozměry kabátu A ve velikosti XL: šířka přes prsa – 55 cm, šířka v pase – 52 cm, šířka přes boky – 59 cm. Velikost L: prsa – 50 cm, pas – 47 cm, boky – 53 cm.

Přeji Vám hezký den. Petra

Katka

Pěkné kabáty, škoda, že nemají větší obvod přes prsa – vel XXL má pouze 108 cm…to je málo, škoda.

Slevomat.cz

Krásný den, Katko. To mě mrzí, že Vám velikost nesedí. Ráda si to s Vámi vyměním a bundu i oželím. O:)) Zdraví Janča

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru