Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zlaté rybky z Jindřichova Hradce plní přání: Wellness pobyt plný zážitků

4,4 / 5 Frankův Dvůr Jižní Čechy (mapa) 301 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Magdalena Růžičková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na pobyt pro dva dospělé a tři děti nad 6 let. Pobyt po-čt a nebo víkend v druhé půlce srpna. Bylo by možné a za kolik? Děkuji

Frankův Dvůr

Dobrý den paní Růžičková, děkuji za Váš zájem. Co se týká Vašeho dotazu, ráda Vám odpovím.
Dotaz se netýká pobytu přes Slevomat, proto Vás poprosím o jeho zaslání na info@frankuv-dvur.cz.
Tím získám Vaši e-mailovou adresu a vše zodpovím a nacením. Děkuji recepce

Sabina Bártů

Dobrý den, je možné rezervovat si termín 30. 3.-1.4.2018, jednalo by se o 2 páry děkuji, Sabina Bártů

Frankův Dvůr

Dobrý den, bohužel tento termín je zcela obsazen.
Recepce

Jana Vojíková

Dobrý den máte volný termín ve dnech 23–25.4.? Dekuji

Frankův Dvůr

Dobrý den,
ano, v tomto termínu je ještě volno.
recepce

M.Machová

Dobrý den. Poprosím o info, zda máte volný termín v týdnu od 11.3. a jaká by byla cena pro 2 dospělé a 2 děti 9 a 7 let. Moc děkuji MM

Frankův Dvůr

Dobrý den,

tak v tomto termínu už bohužel vhodný pokoj pro Vás nenajaeme, ale od 20. – 22.3.2018 by to šlo. Tak pokud můžete změnit termín, není problém.
Děkuji Vám za Váš zájem a pro další komunikaci prosím zvolte email info@frankuv-dvur.cz.
Hezký den.

Danny Rosenbergová

Dobrý den, máte volný termín 23. – 25.3.2018 ?
Děkuji za info
Rosenbergová Dana

Frankův Dvůr

Dobrý večer paní Rosenbergová, bohužel březnové víkendy jsou už zcela obsazeny.

Jaroslava Lozinska

Dobry den, muzete mi prosim napsat, jaky volny vikend v unoru mate volno. Dekuji.
Lozinska

Frankův Dvůr

Dobrý den, mohu Vám nabídnout termín od 9.2.-11.2. nebo od 16.2.-18.2.
Poprosím o uvedení počtu osob, nejlépe na info@frankuv-dvur.cz
Hezký zbytek víkendu. Recepce

Martina Duchoňová

Dobrý den, měli by jste prosím volné tři 2-lůžkové pokoje v termínu 9–11.3. Líbí se nám vouchery na Slevomatu. Děkuji

Frankův Dvůr

Dobrý den paní Duchoňová,
bohužel od 9.-11.3. je kapacita hotelu naplněná. Pro informaci uvádím, že volná místa pro víkendové pobyty jsou pouze
v únoru. Recepce

Květa Lipertová

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat na termín od 31.3.-2.4.2018 a měla bych zájem o dvoulůžkový pokoj. Děkuji

Frankův Dvůr

Dobrý den paní Lipertová,
do 31.3. máme celou kapacitu hotelu naplněnou. Mohu Vám nabídnout ubytování v termínu
od 1.4.-3.4.2018. Recep­ce hotelu

Ivetka Kalašová

Dobry,den chtela bych se zeptat zda mate volny 2luzkovy pokoj v terminu od 9. do 11.2 ? Dekuji za odpoved. Kalasova

Frankův Dvůr

Dobrý den paní Kalašová, pro termín od 9.-11.2. Vám mohu nabídnout ubytování v mezonetovém apartmánu.
Doplatek na pobyt v tomto apartmánu není žádný. Prosím o potvrzení rezervace na e-mailu info@frankuv-dvur.cz
a případné nahlášení počtu osob.
Děkuji a přeji hezký den. Recepce

Gabriela Zimmelová

Dobrý den, prosím mate ještě volno na voucher nedele-ctvrtek za 2990 od 4.2. do 6.2.2018 pro dvě osoby? děkuji Gabriela.

Frankův Dvůr

Dobrý den,

ano v tomto termínu heště volno máme. Pro další komunikaci prosím použijte mail info@frankuv-dvur.cz nebo telefon
777 99 6666. Děkuji a přeji hezký večer.

AlenaSalabova

Dobrý den, prosím mate ještě volno na voucher nedele-ctvrtek za 2990 a jak je to s obědem a je možnost u Vás i masáže. Děkuji za odpověď Salabova

Frankův Dvůr

Dobrý den, paní Salabová,

ano v týdnu se tam ještě termíny najdou, jde o to,kdy byste si to představovala. Oběd si můžete dokoupit u nás v restauraci a masáže si také můžete domluvit při příjezdu.
Recepce

Frankův Dvůr

Dobrý den,paní Salabová,

už jsem Vám to psala včera, v týdnu se termíny ještě najdou ale dejte mi aspoň nějakou představu kdy. Obědy si můžete dokoupit u nás v restauraci a masáže také nejsou problém. Pro další komunikaci prosím použijte mail info@frankuv-dvur.cz nebo telefon 777 99 6666.
Děkuji Vám a přeji hezký večer. Recepce hotelu

Monika D.

Dobrý den, měla bych zajem o termin 16.2.-18.2. Dve dospele osobne a dite 5let. Máte volny pokoj? Děkuji za odpoved

Frankův Dvůr

Dobrý den Moniko,
v termínu od 16.2.-18.2.2018 Vám mohu nabídnout ubytování v mezonetovém apartmánu (se schodištěm).
Jsou zde 2 pevná lůžka u sebe a možnost přistýlky pro Vaše dítě. Předběžně Vám mezonet rezervuji.
Prosím, dejte vědět, zda Vám nabídka vyhovuje na info@frankuv-dvur.cz. Děkuji. Recepce hotelu

Frankův Dvůr

Dobrý den,

ano tento termín je ještě volný.

Jana Bártová

Dobrý den, potřeboval bych 2 dvoulůžkové pokoje nebo apartmán se 4 lůžky. V období 16.3.- 18.3. Je to možné? Děkuji Bártová

Frankův Dvůr

Dobrý večer paní Bártová,
je mi líto, ale v tomto termínu jsme obsazeni. Mohu Vám nabídnout ubytování v termínu 2.-4.3.2018.
Recepce

Petra Bártlová

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat zda-li je volný termín 14.2–16.2 pro pobyt pro 2 dospělé a dítě 4 roky.
Děkuji za odpověď.
Petra Bártlová

Frankův Dvůr

Dobrý večer paní Bártlová,
ano, v tomto termínu Vám nabízím ubytování v mezonetovém apartmánu.
Recepce

Hana Vinklerová

Dobrý den, přemýšlíme o zakoupení Vašeho Wellnessu. Chtěli jsme se zeptat jestli máte volno od 2.2 do 4.2.2018.
Předem děkuji za odpověd

Frankův Dvůr

Dobrý den,

ano tento víkend máme ještě volný.
Děkuji Vám a přeji hezký den.

Pavla Šlesingerová

Dobry den, mate ještě nejaky volny víkend do konce března? 2 dospělí, a 3 děti. Věk 6, 3, a osm mesicu. Dekuji

Frankův Dvůr

Dobrý den paní Šlesingerová,
Mohu Vám nabídnout ubytování v mezonetovém apartmánu s 2 pevnými lůžky a 1 přistýlkou v patře, druhá přistýlka
je pak v přízemí pokoje + umístění dět. postýlky. Tato možnost je pro termín od 23.-25.3.2018.
Nebo je tu pak možnost ve stejném termínu ubytování v královském apartmánu, kde jsou 2 samostatné ložnice a
možnost umístění dětské postýlky. U tohoto apartmánu byste na místě museli uhradit 1.000,– Kč jako nadstandard.
Hezký den recepce.

Frankův Dvůr

Dobrý den,

ano v únoru máme volný první druhý a třetí víkend a v březnu první a čtvrtý víkend.
Děkuji Vám za Váš zájem a přeji hezký den.

Jiří D.

Dobrý den. Mám dotaz. Kolik je doplatek za večeři pro dítě ? A co vše mají děti nad 6 let v ceně ? Děkuji.

Frankův Dvůr

Dobrý den,

za dítě nad 6 let doplatíte u nás 450,–- Kč za jednu noc včetně snídaně a to je vše, na co má dítě nárok. Stravu si pro něj objednáte přímo u nás v restauraci a to podle našeho dětského nebo klasického jídelního lístku.
Přeji Vám krásný víkend.

Čermáková

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jestli máte volný pokoj od 19.2 – 21.2.2018 pro dvě osoby a malého pejska čivavu.
Děkuji Čermáková

Frankův Dvůr

Dobrý den paní Čermáková,
odpovídám už jen „pro figuru“, protože jsme se už kontaktovaly telefonicky.
Hezký den.

Petr Procházka

Dobry den chtěl jsem se zeptat 2dospěli a 2 děti vek děti (22 a 4) jaky typ pokeje by nam mohli nabidnout?? Prosim o zaslani kalkulace v terminu 12.2–15.2 děkuji Prochazka

Frankův Dvůr

Dobrý den pane Procházko,
mohu Vám nabídnout mezonetový apartmán, který má v patře 2 pevná lůžka a 1 přistýlku a v přízemí pokoje 1 pevné
lůžko. Noc navíc je dle platného ceníku, tj. 2.595,–/mezonet/2osoby a 600,– za starší dítě. Mladší vzhledem k věku
zdarma.
Recepce

Václav Poddaný

Dobrý den, je volný termín 2.2–4.2 2018, 2 osoby(manželé a malý pes?

Frankův Dvůr

Dobrý den pane Poddaný,
ano, v termínu od 2.2.-4.2.2018 Vám předběžně rezervuji mezonetový apartmán. Pejsci jsou u nás vítáni a mají
pobyt zdarma. Pokud tedy Vaše rezervace platí, prosím o zaslání čísla voucheru na e-mail info@frankuv-dvur.cz
Já Vám poté rezervaci potvrdím. Prosím při zasílání uveďte jméno a požadovaný termín. Děkuji
Hezký den. Recepce hotelu

Alena

Dobrý den prosím vás máte v restauraci dětský kotek? Je možnost se ubytovat s dvěmi dětmi věk 2 a 4 roky od 19.1. do 21.1. Děkuji

Frankův Dvůr

Dobrý den Aleno,
pro termín od 19.1.-21.1.2018 Vám mohu nabídnout ubytování v mezonetovém apartmánu
se 3 pevnými lůžky a 1 přistýlkou. Pokud budete mít zájem, ozvěte se prosím co nejdříve.
Co se týká dětského koutku, ten je pouze venkovní.
Recepce

Zuzana

Dobry den
Prosim Vas je volny termin 21.2 – 23
2.2018 pre 2 dospelych +2 deti /3a6rocne/
Dakujem

Frankův Dvůr

Dobrý den Zuzano,
v termínu od 21.2.-23.2.2018 Vám mohu nabídnout ubytování v mezonetovém apartmánu se 3 pevnými lůžky
a 1 přistýlkou. V případě zájmu Vás prosím o rezervaci na info@frankuv-dvur.cz.
Recepce

Dagmar Hájková

Dobrý den, chtela bych se zeptat zda by byl volný termín 19–21.1 pro dvě osoby a roční dítě?

Frankův Dvůr

Dobrý den paní Hájková,
ano, v tomto termínu Vám mohu nabídnout ubytování v mezonetovém apartmánu
s 2 pevnými lůžky a dětskou postýlkou.
V případě zájmu rezervujte si prosím pobyt na info@frankuv-dvur.cz.
Hezký den. Recepce

Michal Záviška

Omezení

Voucher je možné využít pouze ve dnech neděle–čtvrtek. Voucher nelze využít ve dnech 17. 12.–1. 1. 2018.

Musím si koupit ten víkendový? a nebo můžu i tenhle přes tohle omezení?

děkuji.

Frankův Dvůr

Dobrý den pane Záviška,
ve dnech 17.12. – 19.1.2018 nelze využít žádný voucher. Hotel má v tomto termínu provozní výluku.
Od 19. ledna si můžete dle vlastního výběru zakoupit voucher pro pobyt v pracovním týdnu nebo
víkendový. Pokud víte termín Vašeho pobytu, bude nejlépe před zakoupením voucheru zavolat
na hotelové telef. číslo: 777 996 666 a domluvíme si zda máme volno nebo obsazeno. Já Vám
udělám předběžnou rezervaci. Poté zakoupíte voucher.
recepce

Michal Záviška

Dobrý den, prosím Vás volné termíny březen 2018? Děkuji.

Frankův Dvůr

Dobrý den pane Záviška,
v březnu jsou volné zatím všechny, mimo termínu 22.-25.3.2018.
recepce

Janina Bajabulová

Dobrý den, prosím info, zdali máte volný termín 2–4/2 2018, případně, zdali by bylo možné dokoupit den navíc, tedy od 1–4/2 2018 za jakou cenu, pro 1+ 2 děti 11 + 4 roky, děkuji

Frankův Dvůr

Dobrý den paní Bajabulová,
vouchery nabízené Slevomatem jsou kalkulovány na 2 dny. Další noc je tedy možná dokoupit pouze za plnou cenu.
Tj. 2.195,–Kč/2 os/1noc dvoulůžkový pokoj – pouze se snídaní, nebo ve Vašem případě za 2.495,–/2os/1noc mezonetový
apartmán. Děti do 5 let mají pobyt se snídaní zdarma, za starší dítě by to bylo 600,–/noc vč. snídaně.
Požadovaný termín je volný.
recepce

Palečkova

Dobrý den…chtěla jsem se zeptat na volný termín pro 2osoby ve dnech 26.1–28.1.2018(vikend) děkuji Palečkova

Frankův Dvůr

Dobrý den paní Palečková,
v termínu 26.1.-28.1.2018 Vám mohu dát na výběr z ubytování ve dvoulůžkovém pokoji nebo mezonetovém apartmánu
(v rámci pokoje je schodiště vedoucí do ložnicové části). V případě zakoupení voucheru, prosím o zaslání jeho čísla
na e-mail info@frankuv-dvur.cz s uvedením typu pokoje, pro který se rozhodnete.
Hezký den. recpce

Dušan Moráček

Dobrý den. Mám prosbu.Jak by to vypadalo s pobytem na Velikonoce to je od 30.3. do 2.4.2018 pro čtyři dospělé osoby? Prosím o zaslání kalkulace.Děkuji. Dušan Moráček

Frankův Dvůr

Dobrý den pane Moráčku,
můžete využít 2 vouchery celkem tedy pro 4 dospělé osoby na 2 noci. Třetí noc už by byla za cenu klasického ubytování,
Protože mám k dispozici 1× dvoulůžkový – cena 2.195,– Kč/2os/noc a 1× mezonet – cena 2.495,–/2os/noc. V ceně třetí
noci by byla snídaně, parkování, Wifi a volný vstup do hotelového bazénu.
Prosím o rychlou reakci, tento termín se rychle plní.
recepce

Iveta Urbanová

Dobrý den, máte volno od 11. – 13.2. Jsme dva dospělí + 2 děti (4+6let).
Děkuji Uranová Iveta

Frankův Dvůr

Dobrý den paní Urbanová,
ano, v tomto termínu mám pro Vás k dispozici mezonetový apartmán.
recepce

Bohumila Potůčková

Dobrý den. Ctěla bych se zeptat, za kolik a popřípadě jestli to jde si dokoupit výřivku, půl hodina je málo. A chápu to dobře, že je neomezený vstup do bazenu? Děkuji moc za info.

Frankův Dvůr

Dobrý den,

ano do bazénu je neomezený vstup a vířivka stojí 399,–- Kč za 40 minut.
Děkuji Vám za Váš zájem a přeji hezký den. Recepce hotelu

Hanka

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat – 2 dospělí a 2 děti (již na pevných postelích) … jaký typ pokoje byste nám mohli nabídnout, aby tam bylo i trochu místa na hraní :-) ( v akčním pobytu pátek-neděle). Děkuji Hanka

Frankův Dvůr

Dobrý den,
v tomto případě Vám můžeme nabídnout mezonetový apartmán se třemi pevnými lůžky a jednou přistýlkou a nebo královský apartmán se dvěmi ložnicemi ovšem za příplatek 1000,–- Kč k tomu voucheru. Teď jde jen o to ve kterém termínu.
Děkuji Vám za Váš zájem a přeji Vám krásný víkend. Recepce

Vaclav Dudek

Tak nejaky vikend v breznu by mi vyhovoval,mam to darek pro manzelku,tak bych potreboval darkovy poukaz,jeste mi prosim napiste cenu,dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Václave,
víkendový pobyt do konce března stojí 3299 Kč. Dárkové balení si můžete zakoupit spolu s voucherem (cena dár. bal. je 59 Kč), nebo si můžete vybrat z naší široké nabídky jiný vzhled voucheru. Zde máte odkaz https://www.slevomat.cz/blog/pomoc-s-nakupem/prispevek/393-voucher-jako-darek, kde Vám poradí, jak na to. Rezervaci termínu můžete provést na e-mailu info@frankuv-dvur.cz nebo telefonicky 777 99 66 66.
Hezký den Janča ;)

Frankův Dvůr

Dobrý den pane Dudek,
v březnu příštího roku mám ještě na každý víkend volno. Napište mi prosím na info@frankuv-dvur.cz, který víkend
zvolíte. Můžete si zatím i vybrat, zda dáte přednosti ubytování ve dvoulůžkovém pokoji nebo v mezonetovém
apartmánu (v rámci pokoje jsou schody do „ložnice“).
Hezký den. Recepce

Vaclav Dudek

Dobry den,chci se zeptat na pobyt pro 2 osoby na 3dny/2noci/welnes pobyt Frankuv dvur,termin brezen az duben

Frankův Dvůr

Dobré odpoledne pane Dudek,
vouchery, které momentálně Slevomat nabízí mají platnost pouze do konce března 2018. Pokud máte zájem o březnový
víkend, mám zatím pokoje k dispozici.
Recepce

Vlasta

Nenašel jsem do kdy tato nabídka platí?

Slevomat.cz

Dobrý den, Vlasto,
trvání akce je vždy individuální. Ale nemusíte se bát, cca 2 dny před koncem akce se objeví odpočet času, který udává, jak dlouho zde nabídka ještě bude. Hezký den Jana

Martin Ptáček

Dobrý den,prosím Vás chci se zeptat na termín pobytu 30.3 – 1.4.2018,tzn.celý velikonoční víkend.Děkuji MartinPtáček.

Frankův Dvůr

Dobrý den, pane Ptáček,

pro období velikonoc bude vytvořena speciální nabídka, kterou bohužel ještě nemáme k dispozici. Prosím vyčkejte ještě chvíli, dokud se na slevomatu neobjeví. Děkujeme Vám za Váš zájem a budeme se těšit na Vaši eventuelní návštěvu.
Recepce Frankův dvůr

Miroslava

Dobry vecer chtela jsem se zeptat kolik by stala dovolena u Vas od 7.8 do 12.8 2018 pro dve dospele osoby s polopenzi .Dekuji moc Kosanova

Slevomat.cz

Dobrý den Miroslavo, tato nabídka je platná pouze do 31.3.2018. Pokud máte zájem o jiný termín, kontaktujte prosím přímo hotel. +420 777 99 66 66. Hezký den

Frankův Dvůr

Dobrý den, paní Kosanová,

pobyt, který není přes Slevomat u nás stojí naše pultové ceny, což je za dvoulůžkový pokoj 2195,–- Kč za jednu noc včetně snídaně. Polopenze neděláme, k dispozici je Vám naše restaurace denně od 11,00 – 22,00, kde se můžete libovolně najíst.
Děkuji Vám za Váš zájem a prosím o další případnou komunikaci na našem emailu : info@frankuv-dvur.cz. Toto je dotaz, který se Slevomatu netýká.
Přeji Vám krásný den.

Miluše Gronychová

Dobrý den, prosím zda máte volný termín od 22.11 do 24.11 2017 pro 2 osoby.
Děkuji Gronychová

Frankův Dvůr

Dobrý den paní Gronychová,

ano, v tomto termínu Vám ubytování mohu nabídnout. Prosím o další kontakt na info@frankuv-dvur.cz
Krásný den.

Emilie Vaňková

Dobrý den, byl by prosím volný termín 26. – 28.11? Děkuji Vaňková

Frankův Dvůr

Hezký podvečer paní Vaňková,
Ano tento termín je k dispozici. Prosím zašlete voucher na adresu info@frankuv-dvur.cz.
Já Vám následně rezervaci potvrdím.
Děkuji. recepce

Frankův Dvůr

Dobrý večer ještě jednou, paní Vaňková,
jak už jsem psala – ano, tento termín je volný.
recepce

Horackova Veronika

Dobrý den. Mate volno od 17 do 19. 11. 2017 pro dve osoby? Dekuji Horackova

Frankův Dvůr

Dobrý den,
bohužel tento žádaný termín je již obsazen.

Marie Malechová

Dobrý den. Zaujala mě vaše nabídka. Úžasná.👍Chtěla jsem se zeptat, zda je možný zarezervovat si u vás pobyt ještě na prosinec, leden? Děkuji Marie Malechová Bílina

Frankův Dvůr

Krásný dobrý den paní Malechová.
To mě velice těší. Volný termín (víkendový) je od 8.-10.12.2017. Dále nabízíme možnost zakoupit si vouchery na
Slevomatu pro pobyty jaro 2018.
recepce hotelu

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru