Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Nádherné ocelové prsteny na dámskou ručku

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Petra

Dobrý den, 2.3.2018 jsem si objednala prstýnky ( předpokládané datum doručení bylo 20.3. ). Dosud ale nic nepřišlo a na email – který je zde uvedený jako kontaktní na obchod, nikdo nereagoval! Přijde mi to dost neseriózní jednání! Protože jste dostali předem zaplaceno, ale zboží nikde! Ani nemáte tu slušnost odpovědět! Slevomat by měl zvážit, zda Vaše nabídky nepoškozují jeho jméno!

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, kolegové kontaktovali obchodního partnera, který slíbil, že se na vše podívá a co nejdříve vyřeší. Pokud by situace přetrvávala, dejte nám vědět na vip.podpora@slevomat.cz. Pěkný den, Tibor

Eva

Dobrý den, 3.3. jsem vám vracela zboží na adresu Mozartova přesně dle pokynů v obchodních podmínkách. 5.3. vám byl balíček doručen. Platbu do dnešního dne od vás vrácenou nemám, byť v OP máte uvedeno, že vracíte do 14 dnů. Na email s dotazem z 22.3. mi do dnes nikdo neodpověděl. Bohužel to nevypadá příliš seriózně!

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo, kolegové kontaktovali obchodního partnera, který slíbil, že se na vše podívá a co nejdříve vyřeší. Pokud by situace přetrvávala, dejte nám vědět na vip.podpora@slevomat.cz. Pěkný den, Tibor

Jewellery Sk, s.r.o.

Dobrý deň prajem,

Cela situácia bola vyriešená, peniaze boli vrátené 22.3 klientovi. Skontrolovali sme si, či peniaze boli doručené spolu so zákazníkom. Pekný deň , Rastislav

Lenka Michálková

Dobrý den, máte velikost 56 u prstýnku SL61 ocelový prsten s čirými zirkony po obvodu.Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý dne, Lenko, u tohoto modelu velikost 56 nemáme. K dispozici jsou velikosti 50, 52, 54, 57 nebo 59. Hezký den Jana

věra hanusova

Dobry den,mate prstynky i s jinou barvou kaminku.Dekuji Hanusova

Slevomat.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš zájem. Dostupná barva kamínku na Slevomatu je pouze ta, kterou vidíte v nabídce. Je ale možné, že se jednou objeví prstýnky i s jinou barvou. Doporučila bych Vám tedy, abyste si nastavila zasílání upozornění na budoucí nabídky podniku – kliknete na název podniku a následně vpravo na modré tlačítko „Upozornit na nabídky tohoto podniku“. Hezký den, Tereza

Verča Hradilová

Dobrý den zvolila jsem si špatnou velikost prstenu mohla bych je vyměnit za jiné??

Jewellery Sk, s.r.o.

Dobrý deň prajem, po telefonickom rozhovore sme Vám poskytli všetky informácie. Ak by ste mali ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať.
Ale stačí nám zásielku poslať s spolu s veľkosťou, ktorú potrebujete vymeniť.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru