Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Kouzelné dětské ručníky, které se po namočení rozvinou na rozměr 30 × 30 cm

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Martina Zemanová

Dobrý den, objednala jsem si tři ručníčky 30.11.2017 na Zásilkovnu a dodnes mi nic nedošlo a zaplacené to mám. číslo objednávky je 62864763

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino, dle informací v systému je balíček k vyzvednutí na zásilkovně od 12.12.2017. Pokud ale není, prosím kontaktujte partnera, kontakt samozřejmě přikládám: info@byliny.cz
+420 607 054 6­86. Hezký den, Tomáš :))

Michaela

Skoda, ze magicky rucnik neprisel jako maly ctverecek ale jen jako maly rucnicek, takovych mame doma spoustu, chtela jsem hezke prekvapeni, mame jen dalsi ručník. Jeste mam v druhe objednavce jeden kus, tak doufam alespon ten bude v poradku.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, kontaktujte nás prosím e mailem (info@supersale.cz), Váš požadavek vyřešíme jako reklamaci a platbu Vám vrátíme. Děkujeme za pochopení. Tým AARYAN TRADE

Eva Kumrová

Dobrý den,
dnes jsem obdržela zásilku s magickými ručníčky, ale byla jsem zklamaná, ručníček FROZEN a SPIDER MAN přišel o velikosti 30×30, nebyla z nich žádná kostička. Za mě velké zklamání.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, velice se omlouváme za chybu v zásilce, reklamované položky jsme stornovali ve Vaší objednávce a platbu Vám vrátí společnost Slevomat. Děkujeme za pochopení. Tým AARYAN TRADE

Petr Králík

Dobrý den,chtěl bych se vás když si u vás budu chtít koupit postupně třeba každý den něco jiného, dá se třeba 5 voucheru spojit do jedné objednávky s jedním poštovným a nebo musím co kus to poštovné?, Předem děkuji za odpověď s pozdravem p.Králík

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, ano , nákup různých položek z jednotlivých akcí naší společnosti AARYAN TRADE s.r.o. je možné odeslat za jedno poštovné, vložte prosím všechny položky do jednoho nákupního košíku a poté uzavřete nákup, zboží bude odesláno za cenu jednoho poštovného. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Jitka

dobrý den, má ručník poutko na pověšení?předem děkuji.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, u některých variant je poutko na zavěšení a u některých bohužel ne. Pokud máte zájem o konkrétní vzor ručníku, zašlete prosím Váš požadavek e mailem (info@supersale.cz). Rádi Vám odpovíme, zda Vámi zvolená varianta ručníků má poutko. Děkujeme . Tým AARYAN TRADE

Jana

Dobrý den, prosím je ručník potištěný z obou stran? Děkuji.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, potisk ručníku je pouze na jedné straně.

Zdeňka Šurkalová

Dobrý den, pokud po prvním namočení se ručník rozvine na rozměr 30×30cm, uz tak zustane i po uschnutí? Tzn. už z něj bude normální ručník pořád (suchý i mokrý)?

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, po vysušení je ručník suchý a má rozměr 30 × 30 cm. Složení: 100 % bavlna (froté)
Gramáž: 280 g/m2
Praní: při teplotě 40 °C

Jiřina

Prosím a co budou děti dělat s mokrým ručníkem ? Vypadá to na dvě možnosti – do suchého malého čverečku si utřou co ? a Do rozvinutého mokrého si asi neutřou nic ? Díky za vysvětlení.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, balení jak je uvedeno v popisu je z praktických důvodů (úspory místa) a mokrý ručník lze nechat vyschnout. Rádi Vám dodáme stejný produkt – suchý a v rozměrech uvedených popisu. Stačí jen napsat požadavek na e mail ( info@supersale.cz), vše pro Vás připravíme, pokud si zboží z této akce objednáte. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru