Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Roztomilé a opravdu velké dřevěné domečky pro princezny

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Pavla Šaňková

Dobrý večer,na webových strankách www.svet-trampolin.cz/aga4kids-domecek-pro-panenky-elen/ je cena mnohem nižší než je daná na slevomatu před slevou a to přesně,o 1700,–kč Takže pokuď dobře počítám z ceny na webu 3299;-kč před slevou(nikoliv 4999,–kč !!!),,,,po slevě kde slevomat udává –44% je cena dle matematiky 1847,–kč.
Proč jsem tedy bohužel musela uhradit částku za domeček Elen 2799,–kč místo ceny 1847,–kč? Tedy o 952,–kč více???

Pavla Šaňková

Myslím si,že slevomat by se měl zachovat korektně a plnou částku v rozdílu navrátit.Cítím se být podvedená a ošizena.
Je mi to podobné šmejdům.
Jěště jsem se s tím nesetkala,u sle­vomatu,,,tak proč změnil zmiňovaný slevonat nyní před svátky svůj přístup k zákazníkům?

Katka

Dobry den, chtela jsem se zeptat zda lze zaplatit uniseky+. Dekuji

Svět trampolín

Dobrý den, prosím napište mail přímo portálu Slevomat. Děkuji a hezký den

Renáta Fabiánová

Dobrý den, kde na vašich stránkách najdu nabízené domečky?? Když jsem se dívala, tak jsem je našla pouze přes Google nákupy s odkazem na vaše stránky a za úplně jinou cenu…

Svět trampolín

Dobrý den, prosím podívejte se na stránky www.svet-trampolin.cz. Pokud je tam nenaleznete, máme je k prodeji pouze tady.
Hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru