Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

3–5denní aktivní pobyt v Krkonoších: polopenze, sauna nebo i horská kola

4,5 / 5 Hotel Helena Rokytnice nad Jizerou (mapa) 298 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Zuzana

Dobrý den, máte prosím nějaké dětské hřiště venku? Případně pískoviště? Děkuji.

Hotel Helena

Zdravím, ahoupačka, skluzavka a trmpolína …

Petra M

Dobrý den,máte volný termín od 17.6. do 20.6.?

Hotel Helena

Dobrý den,

V tomto termínu mám ještě volný pokoj

Petra

Dobrý den,byli by možné i pobyty během letních prázdnin?

Hotel Helena

Ano, prosím napište mi mail na helena@rokytnice.com...děkuji

Michaela Hutáková

dobrý den chtěla bych se zeptat na kolik by vyslo ubytování pro dva dospělé a dvě děti ve věku 4 a 11 let s polopenzí a kde bych našla obsazenost termínu chtěli bychom jet v letních měsících. Děkuji Hutáková

Hotel Helena

Dobrý večer, prosím napište mi e-mail na helena@rokytnice.com a Váš požadavek na termín. Děkuji

Martin Motl

Dobrý den. Máte,prosím, volno v termínu 14.-19.6.? Jednalo by se o 5 nocí, 2 dospělí a jedno dítě 4 roky. Šlo by pospojovat 2 vouchery, aby to dalo 5 nocí? děkuji za odpověd´.

Hotel Helena

Dobrý den, bohužel mám volno až od neděle, pobyt tzn. 15.06.-20.06. , vouchery propojovat lze…

Jaroslav Berny

Dobry den.Chci se zeptat da se pobyt platit Benefitem ?

Hotel Helena

Ano, myslím že můžete

Michaela Kandracova

Dobrý den, prosím máte volný termín od 6.5. Do 8.5. Pro dva dospělý a jedno dítě 9 let?? Děkuji

Hotel Helena

Dobrý den,

tento termín již bohužel plně obsazen

Petra Sasínová

Dobrý den, máte prosím ještě volné 3 pokoje na 4 denní pobyt v termínu 28.4 – 1.5. 2018? Děkuji

Hotel Helena

Bohužel , tento termín již plně obsazen …dděkuji za pochopení

Eva Průšová

Dobrý den,
máte,prosím, volný termín 18.5.-20.5.popř. 11.5–13.5. pro 2 dospělé+děti 13 a 2,5. a další 2 dospělé. Ráda bych všem zakoupila vouchery. Moc děkuji!!!

Hotel Helena

Dobrý den,
termín 18.05.-20.05. je volný, ale už je asi pozdě ..

Lida

Dobrý den,
uvádíte, že pobyt se psem je možný jen do váhy 10 kg. Pobyt s boxerem (20 kg.) není možný?
Děkuji.

Hotel Helena

určitě bez problémů, když nás neroztrhá …

Veronika

Dobrý den,budete mít i letní pobyty?

Hotel Helena

Ano, určitě připravujeme . V případě, že chcete nějaké Info , pošlete mi mail na helena@rokytnice.com

R Ardova

Prosím.mam dotaz…jak je to daleko z Vašeho hotelu doZlate Olešnice???

Hotel Helena

cca 15km… až pojedu autem změřím to přesně… děkuji za pochopení

Zuzana

Děkuji za odpověď. Pro 2,5lete dítě si není možné tedy doplatit jídlo ? Případně za kolik polopenzí. Dekuji

Hotel Helena

3denní pobyt 360 Kč/pobyt 4denní pobyt 540 Kč/pobyt 5denní pobyt 720 Kč/pobyt Zimní pobyt 360 Kč/pobyt

Zuzana

Dobrý den, chci se zeptat zda máte zázemí pro děti – herní koutek, jídelní židličku, postýlku? Máte prosím nepéřové peřiny? Jaká je prosím cena za doplatek pro dítě 2,5 roku, aby mělo vše jídlo jako my v balíčku? Děkuji

Hotel Helena

Děti:
Děti do 2,9let zdarma bez nároku na lůžko a stravu
Děti ve věku 3–6,9 let včetně všech služeb:
3denní pobyt 360 Kč/pobyt
4denní pobyt 540 Kč/pobyt
5denní pobyt 720 Kč/pobyt
Zimní pobyt 360 Kč/pobyt

Dětský koutek máme, jídelní židličku také máme , dětskou postýlku rovněž zdarma a péřové peřiny už 20 let nemáme

Věra Bumbálková

Dobry den,dekuji za odpoved :)
Muzete mi jeste napsat z jakeho nastupiste ten autobus odjizdi? Protoze tam jsou 2 nastupiste a 2krat Rokytnice nad Jizerou? Ja se v tom nevyznam omlouvam se a mockrat dekuji za pomoc.Pak se chci jeste zeptat: v nabidce je psano Hotel Helena,Krkono­se,Jizerske hory,Horni 60,Rokytnice nad Jizerou…Tak az budu kupovat jizdenky tak mam asi chtit do Rokytnice nad Jizerou? Hlavne potrebuji vedet to cislo nastupiste :) Jeste mam jeden dotaz kdyz budu delat rezervaci na termin,koukala jsem na stranky tak jsou tam i zelene policka co to znamena? Moc dekuji za radu kupuji takovou dovolenou poprve :)Bumbalkova Vera

Hotel Helena

zavolejte mi 604246873 ..Petr Štens

Věra Bumbálková

Dobry den,nevite jak bycho se dostaly do hotelu? Zda tam jede autobus z Cerneho mostu z Prahy? dekuji Bumbalkova

Hotel Helena

Ano, přímo pře hotel ..lépe to ani nejde vymyslet

Petr Helman

Dobrý den, rád bych se zeptal na 4denní pobyt pro 2 osoby a Jedno dítě v termínu od 19 – 24.2.2018

Hotel Helena

Dobrý den,

akce začíná až v půlce března …děkuji za pochopení

Lucie Lím

Dobry den, radi bychom jeli v peti dospělých a dve deti, ctyri a pet let. Prosim, jaky je priplatek za pátou dospelou osobu a muze byt na pristylce? Dekuji

Hotel Helena

Dobrý den,
ideálně bych zvolil větší pokoj a pro 5 osobu postel, napište mi mail na helena@rokytnice.com termín . Doplatek za osobu s polopenzí pak 560,– Kč /noc

Helena Babínková

Dobrý den, prosím o info, zda je v místě v provozu lanovka v létě a jak je daleko od ubytování. Děkuji. Babínková

Hotel Helena

Dobrý den, lanovka je v provozu o víkendech již od května a každý den pak v leťě

Pucholtová

Dobrý den, mám zájem o balíček, kde je možná rezervace od 25.3. do 30.6.2018. Nemohu se však dostat na rezervaci na červen 2018. Poradíte mi jak postupovat? Zatím se zobrazuje maximálně květen 2018. Děkuji. Pucholtová

Hotel Helena

Dobrý den,

omlouváme se,dostupnost termínů na červen 2018 je již aktualizována a volné pokoje máme stále k dispozici. V případě potíží term. rezervace se na nás prosím obraťte telefonicky na čísle 604 246 873 nebo na e-mailu: helena@rokytnice.com.

Děkuji za pochopení.

Hanuljaková Adéla
recepce HH

Soňa Picková

Dobrý den, mám zájem o termín 28.-30.4. nebo 5.-7.5. Jsme dva dospělí + dvě děti, kterým bude v době pobytu 3,5 a 6 let. Děti jsou zvyklé samy usínat i spát, bylo by možné si objednat apartmán nebo rodinný pokoj, abychom nespali v jednom pokoji? Děkuji za odpověď.

Hotel Helena

Dobrý den,

k dispozici máme i rodinný pokoj se dvěma místnostmi. Termín 28.04.-30.04. se rychle obsazuje, doporučila bych zamluvit co nejdříve.
Děkuji za pochopení.
Hanuljaková, recepce HH

Tereza Kryštofová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jak by to fungovalo v případě, že bych si pobyt koupila již teď, ale vzhledem k tomu, že by tom vánoční dárek, bych si termín zarezervovala až po Novém roce?

Děkuji za odpověď,

Kryštofová

Hotel Helena

Dobrý den,

ano, můžeme rezervaci domluvit až po novém roce. U termínované rezervace máte termín předem zamluvený na zvolené datum, u varianty voucheru s možností příjezdu kdykoliv se nejvíce zaplňují víkendy březen-červen, prozatím nelze rezervovat např. víkend v dubnu v termínu 20.04.-23.04. a předpokládám, že první dva květnové víkendy spojené se svátky se také rychle naplní. Víkend během března-konce června určitě najdeme, případně lze zvolit i nájezd ve všední dny.

Děkuji za pochopení.

Hanuljaková, recepce HH

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru