Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Získejte okouzlující pohled: odstranění nadbytečné kůže z horních či dolních víček

4,7 / 5 Medicalcentrum Jamarti Praha Praha - Krč  (mapa) 90 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Milena Rosová

Operaci u Vás jsem již podstoupila. Jsem velmi spokojená, zakoupila jsem další dva vouchery pro mé známé, ale bohužel jsem zapomněla na svoji snachu, která mně též žádala při opakování akce o zakoupení. Teď se mi připomněla a Vy jste již vyprodáni. Nedala by se situace ještě řešit?, Dostala jsem se do velmi nepříjemné situace. Děkuji za odpověď. Rosová.

Slevomat.cz

Dobrý den, bohužel v tuto chvíli nemohu potvrdit, zda-li budeme navyšovat počet voucherů (jelikož jsme vše vyprodali), avšak můžete nabídky podniku sledovat a být tedy „v obraze“. Pokud navýšíme počet voucherů k prodeji, hned Vás emailem upozorníme na nabídku. Ano, u některých oblíbených nabídek často dochází k jejich prodloužení / opakování / či navýšení počtu voucherů – ale bohužel Vám nic takového nemohu garantovat. S přáním hezkého zbytku dne, Tomáš. :)

Hana Vohánková

Dobý den,před 6lety jsem byla na odstranění nadbytečné kůže horních víček,bohužel zákrok se vůbec nezdařil(byla mi doporučena plastika čela aby byl výsledek vidět,to jsem nepochopila)mohu to tedy znovu zkusit vaší metodou.Děkuji

Medicalcentrum Jamarti Praha

dobrý den, urcite mužete , budeme se snažit abyste byla spokojena . děkuji

Monika Siváková

Dobrý den, bohužel je vyprodáno :-(
Budete mít ještě někdy zde v nabídce?

Slevomat.cz

Dobrý den, to momentálně nevíme, nastavte si u partnera odběr, pak Vám případná nová nabídka neunikne :-)

Zdena

Omlouvám se, je tam do 1.12.Špatně jsem to přečetla........

Zdena

Dobrý den, kdy se můžu objednat,když na vašich stránkách vyskakuje dovolená od 1.12.,–neordinujete a neobjednáváte, a ve voucheru je „objednávejte po 1.12.“??děkuji.

lena

Dobrý den, můj dotaz se zde vůbec nezobrazil a nebylo mi odpovězeno. Proto dotaz znovu. Je toto odstranění kůže na očních víčkích trvalé ? Děkuji Lena

Slevomat.cz

Dobrý den, Leno,

v diskuzi vidím, že Váš příspěvek byl zodpovězen. Již by mělo být vše v pořádku :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat

lena

dobrý den, je účinek trvalý, nebo bude kůže po čase opět převislá? děkuji za odpověď.

Medicalcentrum Jamarti Praha

Dobry den paní Leno, efekt trvá 3–5 let i , Dekuji .jamarti

Jarka

Dobry den,rada bych podstoupila tento zakrok na horni vicka,ktera mam jiz povisla.Nejak nemohu pochopit kam se ta kuze „odparuje“ a nezustava zadna jizva…
Muzete mi odpovedet?Vidim ze jedina otazka neni jeste zodpovezena.Dekuji

Medicalcentrum Jamarti Praha

dobrý den , o zpuůspb aplikace se najdete informace o naše strankach ,ta kůže prostě se zkratí , jizva nebude
vysledek je hned vidět po zákroku
děkuji , jamarti

Zuzana Štěpánková

Dobrý den, ráda bych podstoupila operaci horních víček, ale bojím se. Jiné firmy píšou , že zákrok je dramatičtější, myslím i s narkózou. U Vás ne. Můžete mi k tomu něco napsat nebo sdělit. Je možno tento zákrok vidět na vlastní oči?

Medicalcentrum Jamarti Praha

dobrý den , opozornuji že se nejeda o chirurgické odstraněné , zkrátíme kůže plexrem , na vlastní oči lze to vidět na internetu , vysledky jsou hned vidět po zakroků .
děkuji , Jamarti

Hela

Dobrý den,ráda bych si zakoupila voucher na horní víčka,na jednom oku mám ještě menší tukovou skvrnu (asi xantelasma) odstraníte mi to najednou za příplatek na místě ? děkuji

Medicalcentrum Jamarti Praha

dobrý den , urcite lze odstranit pokud je to xantelasma .
děkuji , jamarti

Vlaďka

Dobrý den mám stejný problém , co Katerina..Jedno oko mám víc přivřené. Bude tato nedokonalost tímto zákrokem odstraněna? Cena 2 399,– Kč platí pro obě víčka, nebo je to cena za jedno?Všude se uvádí, že zákrok trvá 50 minut a vy uvádíte dobu 30 minut. Je to stejný zákrok? Děkuji za odpověď

Medicalcentrum Jamarti Praha

dobrý den , 2399 je na obě vicka , zakrok trva 50 min i nas , 30 min anestický krem a 20 min vykon . asymetrické vicka dokážeme opravit . jamarti
 Dekuji

Katerina

Dobry den, muzete mi napsat, zda zakrok prinasi nejaka rizika, zda po zakroku opravdu nejsou videt zadne jizvy, jak docilite toho, aby obe ocni vicka nakonec vypadala stejne ( mam jedno vicko vice uvolnene nez druhe ). Je mozne po zakroku bezne fungovat v kancelari, jak dlouho trva plne zahojeni. Dekuji

Medicalcentrum Jamarti Praha

dobrý den ,po zakroku jsou pritomne stroupky kter trvaji do 7 dnů , jizva nebude , budou 2–3 dni otoky , pak lze pracovat .
asymtricke vicka ma skoro kazdy , lze provest jedné vicko vice než druhy aby bylo vicemeně symetrické
děkuji , jamarti

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru