Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Zažijte den a noc ve středověku: Dětenice s dobovým programem i hostinou

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,7 / 5
Zámecký resort Dětenice Dětenice (mapa) 4 625 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Helena

Dobrý večer…mám prosbu o napsání volných termínů na únor,březen…nástup v neděli…využití dárku od dětí…při zjištění vám zavolám a objednám…děku­ji Helča

Slevomat.cz

Dobrý den, Heleno,

pro zjištění aktuální dostupnosti volných termínů je třeba kontaktovat přímo hotel nejlépe telefonicky na čísle 493 596 132, případně na emailu: poukaz@detenice.cz

Přeji hezký den, Monika, Slevomat :)

Eva Musilová

Dobrý den, vidím, že nabídka na Dětenice platí pouze do 31.03.2018. Budete prodlužovat termíny nabídek? Chtěli bychom jet na konci dubna 2018 – 6 osob, 3 pokoje
Děkuji Eva Musilová

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo, momentálně nemáme žádné informace ohledně prodlužování termínů. Ale mám pro Vás typ. Pokud nechcete přijít o možné nabídky od tohoto partnera, doporučuji Vám, nastavit si oděr novinek od tohoto partnera. Hezký den Jana

BRUTMAN LUBOMIR

Dobrý den do kdy platí tato cena ? Do kdy se musí voucher objednat aby byl za tuto cenu dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Lubomíre, do kdy tu nabídka bude, nevíme, záleží na mnoha okolnostech. Ale nemusíte se ničeho bát ;) Cca dva dny před ukončením této akce naskočí odpočet :) S nákupem bych ale moc neotálela, byla by škoda přijít o takový zážitek. Hezký den přeje Janča, Slevomat

Zuzana Šoupalová

Dobrý den, je dovolen malý pes.

Slevomat.cz

Dobrý den, Zuzko, ano Váš domácí mazel je vítan, za menší příplatek 200Kč/noc. Hezký den. David. :-)

Kateřina Dudková

Dobry den.rodicum jsem koupila tento pobyt,zavolala,dom­luvily jsme termin a nahlasila kody Voucheru,ktere jste mi zaslaly emailem pred Vanoci.kody voucheru jsem si opsala a email smazala.po tel.mi pani rekla,ze kody voucheru musim mit vytiskle,tak jak mi prisly od Vas v emailu.bohuzel jsem zpravu od Vas smazala.muzete mi je prosim zaslat znovu emailem.dekuji dudkova

Slevomat.cz

Dobrý den, Kateřino, vouchery Vám na e-mail znovu zašleme :-) hezký den

Petra

Dobrý den, jak dlouho trvá večerní program? Je od 19.h.? A od kolika ne prohlídka pivovaru. Je večerní program vhodný i pro děti či nikoliv? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Péťo, večerní program trvá od 19 – 22 hodin. Ohledně prohlídky pivovaru Vám přikládám odkaz, na němž jsou vypsané veškeré časy. (http://www.pivovardetenice.cz/pivovar/prohlidka-pivovaru/). Sice nevím, jak jsou Vaše děti vůči strašení odolné, ale v Dětenicích určitě není čeho se bát :) Doporučuji prohlédnout fotografie interiérů a podívat se předem na náplň středověkého programu, aby Vaše děti případně nic nezaskočilo. :-) Hezký den, David. :-)

Markéta Kalinová

Dobry den, jsou u večeře a snídaně zahrnuty nápoje?
Děkuji, Markéta

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Markéto, nápoje ve většině případů bohužel nejsou do polopenze zahrnuty. :( S pozdravem, David. :-)

Lucie

Dobrý den, ubytují nám v Dětenicích i dvě děti 7 a 10 let? Jaká je cena pro ně? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, nemusíte se bát, děti Vám určitě ubytují. Přistýlka pro dítě starší 3 let a další dospělou osobu: 500 Kč / noc se snídaní. Určitě se dohodnete při rezervaci :) Hezký den Janča

Jan kuzma

1399 je cena pro jednu nebo dvě osoby?

Slevomat.cz

Dobrý den, 1399 je cena za osobu na jednu noc. Hezký den, Tereza.

Míša

Dobrý den,
chci se zeptat na volný termín ubytování neděle/pondělí pro 6 dospělých osob.Děkuji Míša

Veronika Srdýnková

Dobrý den, mame děti 12 a 14 let, kolik by stalo jejich ubytovani..? Chceme pro děti take vstupenky do zamku i pivovaru i večeři.
Děkuji V.Srdýnková

Eva Červenková

Dobrý den je volny termín 15.3? Dekuji Eva

Jaroslav

Dobrý den, když je nástup od 14:00 hod, tak asi nebude problém,když přijedeme po 16 hod? díky

Slevomat.cz

Dobrý den, Jaroslave,

nástup na pobyt po 16 hodině jistě nebude problém. Kvůli prohlídce pivovaru a zámku bych však doporučovala ubytovat se co nejdříve. Následně od 19 hodin Vás čeká středověký večerní program :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat

Smidova

Silvestr v Detenicich -je mozne vyuzit voucher na termin 31.12.2017–1.1.2018?

Slevomat.cz

Dobrý den, na Silvestr bohužel voucher využít nejde, můžete si ale středověkou atmosféru vychutnat jindy. Určitě si to užijete stejně ;) Krásné svátky, Klára

Šířová Jana

Dobrý den
Máte volný termín 30.12.2017?Děkuji za odpověď.
S pozdravem Jana Šířová

Jan Kyselka

Dobrý den, mohu se zeptat, jestli na tuto nabídku lze využít body převedené z benefit-plus? Děkuji JK

Slevomat.cz

Dobrý den, Jane, ano na tento voucher je možné uplatnit body z BENEFIT – PLUS. S pozdravem, David.

Dominika Rizkova

Dobry den, chtela bych koupit voucher pro rodice k vanocum, rada bych se zeptala pokud teda budou sdilet pokoj spolu, musim koupit 2 vouchery takze dohromady 2800 Kc, je to tak? Dale bych rada vedela, zda se da na pobyt nastoupit v sobotu a koncit v nedeli, aby si rodice nemuseli brat v praci dovolenou. Dekuji predem za odpoved

Slevomat.cz

Dobrý den, Dominiko,

ano, je to tak – cena platí při obsazení pokoje 2 osobami, tj. při zakoupení 2 voucherů. Voucher lze využít pro nástup na pobyt pouze ve dnech pondělí, úterý, středa, čtvrtek nebo neděle.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat :)

Katka Kejmarová

Dobrý den, chtěla bych koupit pokaz pro dvě osoby, tedy dva vouchery, ale chtěla bych, aby oba vouchery dostala jedna osoba v jednom dárkovém balení, jde to nějak udělat? Předem moc děkuji Kateřina

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Kateřino,

dárkové balení voucheru se zasílá vždy pro každý voucher zvlášť. Pokud jste z Prahy, můžete se zastavit také na našem stánku na Andělu v OC Nový Smíchov (Plzeňská 8, otevřeno každý den 9–21) a my Vám vouchery zdarma dárkově vytiskneme :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat

Petr

Dobrý den,

Můžu se prosím zeptat jestli jde na tento pobyt použít i tickets benefits multi ? Zbytek bych doplatil hotove ci kartou.


Díky za odpověď Petr

Slevomat.cz

Dobrý den, Petře, to bohužel u této nabídky není možné. Děkujeme za pochopení. Hezký den

Dáša Chalupová

Dobrý den, chtěla bych objednat 2 vouchery jako dárek k Vánocům, stihnete mi je do Vánoc poslat? Jak voucher vypadá, jsou tam uvedena jména?

Slevomat.cz

Dobrý den, Dášo, přes Českou poštu dodání do Vánoc není zaručené, Zásilkovna ještě stíhá. Vzhled voucheru můžete vidět v „Jak proměnit voucher v dárek?“. Krásné Vánoce :-)

Václav

Dobrý den,

prosím Vás, je program/pobyt vhodný i pro děti ?Jedná se mě o strašení, čerty atd.
Děkuji
 Václav

Slevomat.cz

Dobrý den, Václave,

sice nevím, jak jsou Vaše děti vůči strašení odolné, ale v Dětenicích určitě není čeho se bát :) Doporučuji prohlédnout fotografie interiérů a podívat se předem na náplň středověkého programu, aby Vaše děti případně nic nezaskočilo ;)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat

Iveta Dušková

Dobrý den, koukala jsem na webové stránky středověkého hotelu, a všimla jsem si, že mají v nabídce více druhů pokojů. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli to je náhodný výběr a nebo zda v ceně tohoto poukazu je nějaký určitý pokoj. Děkuji za odpověď :)

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Dušková,

výběr pokojů je náhodný. K dispozici jsou tradiční i rytířské pokoje :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat

PaPe

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je večerní program vhodný pro 2,5 leté a 5,5 leté děti? Popř. jak máme objednat navíc k voucheru jednu přistýlku pro starší dítě? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, PaPe, u večerního programu není žádné věkové omezení a je vhodný pro všechny věkové skupiny :) Přistýlka pro dítě starší 3 let stojí 500 Kč/noc, můžete si ji objednat zároveň s rezervací termínu přímo na telefonním čísle hotelu 727 819 134, nebo na e-mailové adrese: poukaz@detenice.cz. Krásný den Vám přeje Sára.

Semeradova

Dobrý den,bylo by možné vystavit fakturu pro zaměstnavatele?

Ilona Hackerová

Chtěla bych se zeptat jestli program je úplně stejný v pondělí jako o víkendu Děkuji Il.

Slevomat.cz

Dobrý den, Ilono, ano, program je stejný, nemusíte se bát, že by byl v pondělí o něco ošizen :)) Krásný den Vám přeje Sára.

Ilona Hackerová

Dobrý den platila jsem ve čtvrtek kartou online a doteď nepřišel ani jeden meil ani vouchery Hackerová

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Hackerová,

je možné, že vouchery mohly skončit ve spamové schránce emailu. Vouchery Vám nyní zasílám znovu na Váš email. Snad již bude vše v pořádku :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat

Jakub

Kolik by stal pobyt pro 5 osob?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jakube,

tento zlevněný pobytový balíček platí pro jednu osobu. Pokud byste si přál tento pobyt pro 5 osob, bylo by třeba zakoupit voucher pro 4 osoby, jelikož cena platí při obsazení pokoje 2 osobami (tj. při zakoupení 2 voucherů) a pátou osobu uhradit hotelu zvlášť po předchozí domluvě s hotelem.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat :)

Weronique

Dobrý večer
je možnost dítě zdarma jen zaplatit snídani jako loni?
Spal by zas s námi a plus pejsek
Děkuji
Veronika

Slevomat.cz

Dobrý den,

dítě do 3 let je zdarma bez nároku na lůžko a služby, případně snídaně lze dokoupit přímo v hotelu. Přistýlka pro dítě starší 3 let je 500 Kč / noc se snídaní. Pro domácího mazlíčka je nutná předchozí domluva s hotelem, přičemž se platí 200 Kč/noc.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat :)

Brunnerová

Dobrý den, mohu se zeptat zda bude ještě možnost do vánoc objednat, který by byl možný uplatnit i v květnu nebo červnu. Nechceme starší rodiče poslat autem přes půlku republiky za zimního počasí. Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, tato nabídka je platností omezena do konce března, je ale možné, že se partner rozhodne nabídku prodloužit nebo nabídnout novou s platností jaro/léto 2018. Slíbit dopředu nic nemůžeme, ale aby Vám případně nová nabídka neunikla, doporučujeme nastavit u partnera odběr :-) přejeme hezký den

Marie

Dobrý den, prosím jsme 3 kamarádky, máme zájem o jeden pokoj. Jak to máme prosím udělat, Jaká bude cena?

Jarmila Černá

Dobrý večer, pokud bych zakoupila teď vouchery pro 2os. máte ještě volný termín mezi svátky v prosinci mezi dny 27.12 – 30.12.2017? Jednalo by se o vouchery na jednu noc…
Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Černá,

pro zjištění aktuální dostupnosti termínu je třeba kontaktovat přímo hotel na emailu: poukaz@detenice.cz ,případně na tel: 493 596 132.
Přeji hezký den, Monika, Slevomat

Marcel Koutný

Dobrý den, chtěl bych se zeptat. Nabízíte pobyt pro 1 osobu na 1 noc za 1390,– Hledali jsme na Vašich stránkách, jak je to s doplatkem pro děti a našli jsme úplně stejnou nabídku za 2850,– pro dva, navíc ještě se 2 pivy k večeři pro každého. Jak to tedy je? V tom případě sleva, kterou nabízíte na slevomatu je nulová. Děkuji za odpověď.

Lucie

Dobrý den, dala jsem si do košíku voucher za 1099 a najednou je zde cena 1399?

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, je mi moc líto, že došlo k nějakému nedorozumění, ale tato nabídka je opravdu za 1399,– :( Věřím, že si i tak pobyt užijete :) Lucka

Radka Čermáková

Dobrý den.nemate prosím akci pro 2 osoby na 1 noc??? něco podobného jako je tato akce děkuji za odpověď.R

Slevomat.cz

Dobrý den, Radko, mám pro Vás dobru zprávu :) Řešení je jednoduché – můžete si zakoupit 2× voucher pro jednu osobu a rázem máte akci pro 2 osoby :)) Mějte se fajn! Lucka

Jakub Franěk

Dobrý den mohu vědět jaký je postup?
Příjezd od 14h možný tedy ubytování první den prohlídka pivovaru a zámků nebo až druhý??? Oběd první na svoje náklady večeře na voucher a druhý den snídaně na voucher a odejzd????

Slevomat.cz

Dobrý den, pane Fraňku,

zakoupením voucheru, který zahrnuje prohlídku zámku a pivovaru, je pro Vás prohlídka automaticky zajištěna nezávisle na aktuální otevírací doby Resortu Dětenice. Po Vašem příjezdu po druhé hodině lze tedy absolvovat prohlídky a večer od sedmi se už můžete těšit na středověký program :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat

Jana Medková

Dobrý den mohu se zeptat chtěla bych si zakoupit dva vouchery pro mě a pro manžela na jednu noc jak uvádíte v akci za jeden voucher 1399kc ,ale k dotazu…píšete že voucher uplatnit jen v po,út,st,ct,pa nedele a tak se chci zeptat proč nelze uplatnit že soboty na neděli😀děkuji moc za odpověď s pozdravem Medková

Slevomat.cz

Dobrý den, tato nabídka se na přání partnera z důvodu obsazenosti pokojů netýká nástupu na pobyt o víkendu, nelze tedy nastoupit ani z pátka na sobotu ani ze soboty na neděli. Přeji hezký den

lenkas

Dobrý večer, jsme 3 dospělí a 1 dítě 12let,je možnost ubytování na jednom pokoji?

Václav Machala

Dobrý den rad bych s přítelkyni přijel na dva dny jednu noc. Můžete mi prosím udělat nějakou kalkulaci a jestli je ještě volný termín do Vánoc? Předem moc děkuji

Jitka Dlasková

Dobrý den, chtěla bych si objednat místo na některý večer pro dvě osoby, kdy máte středověky program. Bez noclehu. Můžete mi nabídnout nějaké možnosti ? Děkuji, Jitka

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Dlasková,

středověký program začíná každý den vždy v 19 hodin. Na Středověký program je nutná rezervace předem (na tel: 493 599 142 nebo 602 728 422, případně emailu: info@detenice.cz) a vstupné je 155 Kč.

Přeji hezý den, Monika, Slevomat :)

Jitka

Dobrý den, měla bych zájem o Dětenice, ale v pátek nebo v sobotu. Máte nějakou nabídku? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Jitko,

v rámci této nabídky se slevou je možný nástup na pobyt pouze ve dnech pondělí, úterý, středa, čtvrtek nebo neděle. Máte-li zájem o nástup v pátek nebo v sobotu, bylo by třeba ohledně ceny kontaktovat přímo hotel na emailu: poukaz@detenice.cz ,případně na tel: 493 596 132.
Přeji hezký den, Monika, Slevomat :)

Adéla

Dobrý den, jak píšete tříchodová večeře, myslí se tím večeře v pověstné krčmě se středověkou obsluhou?

Děkuji moc za odpověď, A.

Slevomat.cz

Dobrý den, Adélo,

ano, večeře se podává ve středověké krčmě, kde Váš čeká pořádný dlabanec :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat

Barbora Oczkova

Dobrý den chtěla se zeptat, zda by jsme mohli přijeď k vám že soboty na neděli. Jaká by byla cena pro dva děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Oczková,

v rámci této nabídky se slevou je možný nástup na pobyt pouze ve dnech pondělí, úterý, středa, čtvrtek nebo neděle. Máte-li zájem o nástup v sobotu, bylo by třeba ohledně ceny kontaktovat přímo hotel na emailu: poukaz@detenice.cz ,případně na tel: 493 596 132.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat :)

Libuše Bieliková

Dobrý den, jaký je prosím rozdíl mezi ubytováním v Dětenický Středověky hotel a Dětenický hotel Rustikal. Děkuji za odpověď Libi

Slevomat.cz

Hezký den, paní Bieliková,

každé z těchto ubytování má své kouzlo. Pro zažití té pravé středověké atmosféry je tu právě středověký hotel – http://www.stredovekyhotel.cz/ubytovani/stredoveky-hotel/ :) Zároveň zasílám také odkaz na hotel Rustikal, který naleznete v jiné nabídce – http://www.hotelrustikal.cz/ubytovani/hotel-rustikal/

Přeji hezký den, Monika, Slevomat :)

Marcela Šuličová

Dobrý den,potrebuji vědět kdy je nástup na pobyt,když program je večer,prohlídky pres den,a snídaně ráno.děkuji Marcela

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Šuličová,
nástup na pobyt je od 14:00 :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat

Katerina Dudkova

Dobry den.uz minuly tyden jsem zaplatila-formou bank.prevodu pobyt pro 2 osoby v Detenicich.do dneska mi stale nedosel email s obdrzenim platby a zaslani voucheru.

Slevomat.cz

Dobrý den, Kateřino, vouchery jsem Vám zaslala znovu, tak snad už došly v pořádku. :-) Krásný den, Míša

Sůrová Veronika

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jak dlouho bude tato nabídka platná?
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Veroniko, voucher je platný do 31.3.2018. A pokud myslíte konec této akce, tak se Vám tam před skončením objeví odpočítávání. Krásný den :-)

Zbyněk Dohnálek

Dobrý den, jak dlouho má voucher platnost? Do kdy lze uplatnit? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Zbyňku, voucher je platný do 31.3.2018. Krásný den a užijte si to :-)

Hakimi

Dobrý den. Na kolik je cena ma.2osoba?

Slevomat.cz

Dobrý den, cena za osobu je 1 399, když chcete voucher pro dvě osoby, tak je zapotřebí koupit dva vocuhery, za dva to bude 2 798.

Věra

Dobrý den,
bylo by možné přijet v termínu mezi 26.12. a 31.12. kterýholiv den?
Děkuji Věra

Slevomat.cz

Dobrý den, posílám číslo přímo na recepci zámku tel. +420 493 596 132, tam to budou vědět úplně nejlépe :-).

Jana

Dobrý den, dá se připlatit možnost pobytu i o víkendu? A kolik by to případně stálo? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, tato nabídka se vztahuje pouze na všední dny. Pokud chcete zarezervovat pobyt na víkend, cena bude odpovídat běžným cenám hotelu Dětenice. Pro více informací a případnou rezervaci kontaktujte hotel na email poukaz@detenice.cz. Pěkný den, Simča

Adéla

Dobrý den, už delší dobu se chceme do Dětenic podívat. Jediné co bych potřebovala vyřešit je kuře k večeři- nelze (třeba i za příplatek) vystavit vege večeři pro dva? Děkuji za odpověď, Adéla

Aneta

Dobrý den,jsme dva dospěli a dvě děti 10let,stačí zakoupit 2vouchery a děti doplatit na místě,500Kč za noc a dítě? Za program a večeři se za děti něco doplácí? Děkuji.Aneta

Slevomat.cz

Dobrý den, ano, je to možné, připlatíte 500 Kč za dvě přistýlky pro dvě děti. Částku za dvě večeře navíc pro Vaše děti Vám sdělí na emailu poukaz@detenice.cz. Při rezervaci prosím do emailu také uveďte požadovaný termín, kódy voucherů a žádost o dvě přistýlky na pokoj. Přeji hezký den, Simča

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru