Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Tři pohodové dny na Vysočině: polopenze a volný vstup do wellness

4,4 / 5 Penzion Bodlák Vysočina (mapa) 30 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Šálková Eva

Dobrý den , prosím o info na termín od 25.1.-28.1. 2018 pro dva. Děkuji

Penzion Bodlák

Dobrý den.
Děkujeme za Váš zájem. Je mi líto, ale v tomto termínu jsme již plně obsazeni.
Momentálně Vám můžu nabídnout termín 16. – 18. 3. 2018, 23. – 25. 3. 2018, 26. – 28. 3. 2018 nebo 30. 3. – 1. 4. 2018.
S pozdravem penzion Bodlák

Ladislav Plachý

Dobrý den, prosím o info na termín 16.3. – 18.3. pro 2 osoby.
Předem děkuji

Penzion Bodlák

Dobrý večer. Děkujeme za Váš zájem. Ano, v termínu 16. – 18. 3. 2018 máme volný pokoj. S pozdravem penzion Bodlák

Kateřina Suchá

Dobrý den, byl by možný termín od 19.1–21.1.2018?Děkuji Kateřina

Penzion Bodlák

Dobrý večer. Děkujeme za Váš zájem. Je mi líto, ale v tomto termínu jsme již plně obsazeni. Momentálně Vám můžu nabídnout termín 16. – 18. 3. 2018, 23. – 25. 3. 2018, 26. – 28. 3. 2018 nebo 30. 3. – 1. 4. 2018.
S pozdravem penzion Bodlák

Balcarovi

Dobrý den, dostali jsme pobyt jako dárek, je možný si objednat termín na červen ?

Penzion Bodlák

Dobrý den.
Děkujeme za váš zájem.
Je mi líto, ale ve vámi požadovaném termínu jsme plně obsazeni.
Pobyt lze objednat pouze na období, které je uvedeno na woucheru – tj. do konce března 2018.
Sdělíte-li nám (např. mailem) vaše tel. číslo, rádi se s vámi spojíme a nabídneme volné termíny.
S pozdravem penzion Bodlák

Jana Konečná

Dobrý večer, měli by jste prosím volno v termínu od 19.2. do 25.2.2018. Šlo by pobyt prodloužit na 3–4dny?
Děkuji. Konečná

Penzion Bodlák

Dobrý den. Je mi líto, ale ve Vámi uvedeném termínu volno nemáme. Krásný den.

Ambrozova

Dobry den,prosim chtela jsem se zeptat,zda je restaurace od pokojů daleko.Tatinek hůř chodí.A zda je do podkroví hodne schodů.Prosím,mate tam TV.Dekuji za odpoved.

Penzion Bodlák

Dobrý den. Jídelna, výčep, zimní zahrady, bazén a jiné společné prostory jsou v přízemí, pokoje jsou v prvním patře, do kterého vede asi 14 schodů. Krásný den. Penzion Bodlák

Helena Jordáková

Dobrý večer, bylo by možné připravit na večeři dietní jídlo (vařené brambory, maso na vodě) pro mamku, má přísnou dietu. Děkuji Helena

Penzion Bodlák

Dobrý večer.
Je mi to moc líto, ale bohužel neposkytujeme žádné druhy individuálních diet. Součástí pobytu je poctivá česká kuchyně, večeře jsou servírované, jednotné. S pozdravem penzion Bodlák.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru