Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Víkend v královské Kadani s hodinou privátního wellness s lahví sektu

3,7 / 5 Penzion Relax Severní Čechy (mapa) 70 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Martina Marková

Dobrý den, dá se u vás platit kartou Gallery beta?? Pokud ano, mohu si u vás objednat termín jako dárek k Vánocům?? Děkuji Marková

Penzion Relax

Dobrý den , je mi líto ale dočasně máme terminál mimo provoz, a s touto kartou nemáme zkušenosti. Přeji hezký večer. Dáša penzion Relax

Václav Jenč

Dobrý den. Máte volný termín na 8.12.2017?

Penzion Relax

Dobrý den veškeré informace jsem vám zaslala emailem. . Přeji hezký zbytek dne. Dáša penzion Relax

Penzion Relax

Dobrý večer, ano tento termín máme k dispozici pro rezervaci je nutné zaslat nám číslo woucheru. Přeji hezký večer. Dáša penzion Relax

Emilian JINDŘICH

Dobrý den. Nemohu najít voucher k vytištění, můžete mi poradit. Děkuji Jindřich

Penzion Relax

Dobrý den, postačí když nám zašlete jen číslo woucheru. Myslím že na stránkách slevomatu jsou napsané pokyny jak woucher vytisknout. Přeji hezký večer. Dáša penzion Relax

Hana K.

Už máte v pořádku vířivku? Jsme místní, rádi jsme k vám chodili, doporučovali vás, jenže posledně (na jaře) tam byla taková špína, že tedy už nikdy. A bohužel vás takto ohodnotili i známí, kterým jsme vířivku doporučili:-(

Penzion Relax

Dobrý večer, Vířivku máme v pořádku a saunu máme novou. Nevím o problémech na jaře, ale teď je všechno v pořádku. Dáša penzion relax

Hink Lukáš

Dobry den, mate v prosinci volný vikend? a jestli ne tak bych poprosil o nejblizsi mozny termin. Dekuji vam preji hezky den

Penzion Relax

dobry den zatím mame všechny víkendy volno penzion Relax

Kateřina Ployerová

Dobrý den máte prosím volný termín druhý víkend v únoru? Děkuji Kateřina Ployerová

Penzion Relax

Ano tento termín máme k dispozici. Přeji hezký den Penzion Relax

Andrea Pacáková

Dobrý den, je možné koupit 2 wouchery a pobyt tak prodloužit na 4 noci? Děkuji, Pacáková

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Pacáková,

sčítat vouchery lze a prodloužení pobytu je takto samozřejmě možné :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru