Nabídku Vstup na Mistrovství světa v pánském striptýzu mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pro fanynky namakaných těl: Mistrovství světa v pánském striptýzu 2018

4,5 / 5 MS 2018 Brno - Střed  (mapa) 229 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Jitka

Já do té posilovny chodím makat a s kluky mám šatny společné,protože se nemáme za co stydět …Jen pro vaše info :-)

Jitka

Bylo to vaše loňské mistrovství a uváděl ho Robert Rosenberg. Seděla jsem ve druhé řadě VIP.Vaši světový striptéři jsou pánové žijící v Brně,vystupující v soutěžích "Hledá se talent,byť mají černé předky..Chtěla jsem být slušná a zbytečně vaši akci neshazovat,ale za tu uklízečku,když o mě nic nevíte,vracím rovným dílem.A máte pravdu,NEBUDU. Protože po loňské zkušenosti na Slevomatu vidím akce,kde daleko smysluplněji využiji své peníze.
Dalo se odpovědět slušně,svědčí to o tom,že jsem trefila vaše ego do černého

Jitka

Jednou se člověk může nachytat,dvakrát ne. Jestli se dámy chtějí podívat na holé zadky a froté ručníky,tak doporučuji. Víc toho ale neuvidí..chtěla bych vidět chlapy na ženském striptýzu,kde si děvčata sundají prádlo zadkem k nim a pak se zakryjí hadrem a otočí do publika.Pánové se vzadu musí dobře bavit na účet přítomných dam…Víc toho vidím v posilovně v šatnách 😉😉

MS 2018

Dekujeme za vas nazor.

Kristýna Klašková

Dobrý den, budete ještě přidávat vstupenky do sekce B? Dnes jsem chtěla koupit, ale bohužel jsou vyprodané.

MS 2018

Dobrý den,
v tuto chvíli Vám na tuto otázku nedokážu odpovědět. Můžete se na mě obrátit na tel.: 773 885 377

Lucie Carvalho Almeida

Dobrý den. Mohu se zeptat, po kolikati židličky u stolečků v sekci B? Abych věděla kolik kamarádek vzít s sebou. Dekuji

MS 2018

Dobry den,bude 5 zidlicek.

Jana

Dobrý den, jsou vstupenky s místenkou, nebo si každý sedne, kam bude chtít? (samozřejmě v rámci zakoupeného sektoru)

MS 2018

Dobry den, v danem sektoru si muzete sednout kam chcete.

Veronika Kecskésová

Dobry den, chtela bych se zeptat zda je tu i bezbarierovy pristup, chtela bych tento dárek pro sestru, ale je na vozíčku, tak aby nebyl problem se sem dostat. Dekuji Verca :-)

MS 2018

Dobry den,je zde bocni vchod,ktery je vhodny pro tyto ucely,takze urcite muzete udelat sestre radost.

Sabina

Dobrý den, vstup je pouze pro ženy, muži nemohou?

 Děkuji

MS 2018

Dobry den,
pokud se vasemu priteli ci kamaradovi libi vypracovani muzi,tak samozrejme muze take prijit.

Slevomat.cz

Dobrý den, Sabino, akce je pouze pro ženy starší 18 let. Krásný den :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru