Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Delikatesy přímo z Francie: Sušené klobásy dle výběru nebo dárkový balíček

4,7 / 5 PRAVÁ KLOBÁSA Praha - Staré Město  (mapa) 628 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Alena Bošková

Dobrý den, je možné vybrané klobásky na voucher poslat i do Zásilkovny?
Děkuji
 A.

Pravá Klobása

Dobrý den přeji, zavolejte mi prosím a popíšu Vám postup. Děkuji, Martin

Jirka Maruška
Pravá Klobása

Ano, je to on ;-)

Jirka Maruška

Dobrý den,
chtěl bych vědět, zda nůž v dárkovém balíčku je ten „sklapovací“, který máte na obrázku.
Díky, Jirka

Pravá Klobása

Pěkný den, myslím, že není skladovací, ale je to určitě ten, co je na foto. S pozdravem Martin

Honza

dobrý den, klobásy jsou primárně z vepřového, nebo hovězího masa? (v textu uvádíte hovězí, ve složení vepřové)

Pravá Klobása

Dobrý den, děkujeme za informaci a ověříme to. Každopádně jde primárně o vepřové maso. S pozdravem Martin

Romana J.

Dobrý den,
v textu uvádíte tuto větu: Pořídit můžete i gurmánský košík, do kterého vám krom 4 klobás přibalí také některou ze 6 francouzských paštik. Prosím o bližší vysvětlení takovou nabídku jsem nenašla. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Romano, chyba je na naší straně, v textu jsme přehlédli nabídku z předchozí akce. Chybu jsme již opravili. Moc nás to mrzí a omlouváme se. Přejeme hezký den

František Skuhravý

Dobrý večer. Stačí voucher jen na telefonu? Děkuji.

Pravá Klobása

Dobrý den Františku, nejen, že stačí:-) to je vůbec to nejlepší :-) šetříme přírodu :-) Pěkný večer, Martin

Milena

Moc děkuji za nabídku, to by bylo perfektní, jenže jsem neměla ještě tu čest vyzkoušet ani jedinou chuť. Nejsem z Prahy, chystám se tam až 7.12.-8.12.
Dle recenzí jsem prostě nemohla odolat a musím přijet.:-) Jak dlouho předem mám dát vědět? Díky Milena

Pravá Klobása

Dobrý den ještě jednou :-) Jen Vás chci pozdravit :-) Kolegové mne urgují, že nereaguji 😌

Milena

Dobrý den, lze prosím balíček šesti klobásek namíchat dle libosti či je neměnná varianta. Děkuji za info. Milena

Pravá Klobása

Dobrý den, varianta je standartně neměnná, ale pokud nám dáte info předem, tak Vám to můžeme promíchat podle Váší potřeby :-) Martin

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru